Monitory studyjne ADAM Audio T Series do domowego studia muzycznego

408

Wielu domowych producentów muzycznych marzy o monitorach studyjnych marki ADAM Audio. Jednak niewielu może sobie pozwolić na model z serii AX o flagowej S nie wspominając. Rozwiązaniem tych problemów może być nowa seria T, a model T8V zdobył właśnie prestiżową nagrodę magazynu Sound On Sound.

Co roku redaktorzy magazynu Sound On Sound nominują produkty, które ich zdaniem kształtują sposób, w jaki producenci, muzycy i artyści pracują nad swoim muzycznym dorobkiem, zaś czytelnicy głosują, aby wybrać zwycięzce w każdej kategorii. W tym roku w kategorii “monitory studyjne” zwyciężył ADAM Audio T8V, który dołączył do swoich mniejszych braci w maju 2020. Pełną listę zwycięzców plebiscytu Sound On Sound znajdziecie TUTAJ.

Główną zaletą monitorów studyjnych ADAM Audio T Series jest bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Konstruktorzy postanowili stworzyć serię odsłuchów, która będzie dostępna dla każdego, a nie tylko profesjonalnych studiów nagraniowych. Tak więc za stosunkowo niewielkie pieniądze mamy szansę stać się posiadaczem uznanego i naturalnego brzmienia z jakiego słyną monitory ADAM Audio.

Wszystkie modele wykorzystują rewolucyjny głośnik wysokotonowy U-ART, który opiera się na konstrukcji twittera z referencyjnych monitorów serii S! Pofałdowana membrana przetwornika pozwala między innymi na dłuższą pracę z mniejszym zmęczeniem. Głośnik wysokotonowy U-ART zapewnia nieskazitelną i rozszerzoną charakterystykę wysokich częstotliwości do 25 kHz i jest przełomowym rozwiązaniem do nagrywania i miksowania w wysokiej rozdzielczości przy ograniczonym budżecie.

Monitory serii T mają naturalne, szczegółowe brzmienie, z jasną, miękką górą i dynamicznym dołem. Sprawdzą się m.in przy nagrywaniu hip-hopu czy elektroniki. Gdy dobrze chcesz słyszeć, co się dzieje w dole, weź pod uwagę monitory T8V, w których pasmo niskich częstotliwości rozciąga się aż do 33 Hz!

ADAM Audio T8V to najnowszy głośnik firmy ADAM Audio, który dołączył do rodziny produktów ADAM Audio w maju 2020.  Dzięki doskonałym właściwościom akustycznym, kompaktowym wymiarom i wyjątkowemu stosunkowi ceny do wydajności, ten monitor studyjny jest bardzo dobrym rozwiązaniem do użytku w studiach muzycznych.

Aktualnie na całą serię T składają się modele: T5V z wooferem 5-calowym, T7V z 7-calowym i T8V z 8-calowym, a także dedykowany subwoofer T10S, który potrafi zagrać zaskakująco głośno – do 104 dB SPL!

Pamiętajcie także, że producent udziela na nie 5-letniej gwarancji po zarejestrowaniu produktu na stronie producenta TUTAJ.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.adam-audio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Przy okazji zapraszamy Was do naszych testów monitorów ADAM Audio:

[TEST] Odsłuch studyjny ADAM Audio T7V: Czyli jak zacząć przygodę z ADAMem!

TEST: ADAM Audio T10S, usłysz i poczuj moc niskich częstotliwości!

[TEST] Aktywne monitory studyjne ADAM AUDIO S3H przetestowane!