Idealny zestaw dla podcastera? Poznajcie AKG Podcaster Essentials!

0

Podczas odbywających się w USA targów branży AV INFOCOMM, przyznawane są nagrody za najlepsze nowe produkty i rozwiązania technologiczne. W tym roku, zestaw AKG PODCASTER ESSENTIALS zdobył nagrodę „Best of Show”!

AKG PODCASTER ESSENTIALS to zestaw dedykowany dla twórców treści multimedialnych, producentów muzyki czy podcasterów. Zestaw składa się ze składanych słuchawek studyjnych AKG K371 oraz przełomowego, wielo-kapsułowego mikrofonu USB z interfejsem audio AKG LYRA.

Zarówno o w/w mikrofonie jak i słuchawkach pisaliśmy na łamach naszego portalu przy okazji ich premier ale w skrócie…

AKG Lyra to mikrofon USB typu plug-and-play do komputerów PC oraz Mac, a także do mobilnych urządzeń z iOS i Android. Nowoczesne, modernistyczne wzornictwo przyciąga uwagę vintage’owym charakterem, inspiruje i pobudza do twórczego działania przy biurku, w studiu i w plenerze. AKG Lyra oferowany jest w pakiecie z programem do nagrywania – Ableton, dzięki czemu jest świetnym mikrofonem dla współczesnych twórców treści multimedialnych.

Mikrofon skrywa w sobie zaawansowane komponenty dzięki którym zapewnia bardzo wysoką jakość dźwięku Ultra HD, 4K, i przetwarzanie 24-bit / 192 kHz. Innowacyjna konstrukcja i wbudowany antywibracyjny system minimalizuje niepożądane trzaski i hałas np. przy dotykaniu mikrofonu. Na pokładzie także wbudowane wyjście słuchawkowe, zapewniające brak opóźnień odsłuchu oraz pełną kontrolę głośności, poziomu sygnału z mikrofonu i wyciszenia.

Słuchawki AKG K371 skierowane są do wymagających użytkowników. Ważą jedynie 255 gramów, są wokółuszną, zamkniętą konstrukcją z doskonałą izolacją oraz owalnymi nausznicami z gąbek doskonale dopasowujących się do ucha.

Nowe słuchawki oferują największe w klasie, 50-milimetrowe przetworniki, skuteczność na poziomie 114dB SPL/V przy 1kHz oraz pasmo przenoszenia niespotykane dotąd w podobnych produktach (5 Hz – 40 kHz).

Wielokapsułowy mikrofon AKG LYRA przetestowany!

Nowe słuchawki studyjne AKG K361 i K371

Więcej szczegółów
Producent: https://www.akg.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj