Nowe słuchawki studyjne AKG K361 i K371

0

W lipcu, firma AKG zaprezentowała nowe słuchawki studyjne K361 i K371. Dzięki dystrybutorowi – firmie ESS Audio, oba modele są już dostępne w polskich sklepach. Co zatem oferują…?

Cała oferta profesjonalnych słuchawek serii K firma AKG, jest już tak olbrzymia, że każdy z pewnością znajdzie model odpowiedni do swoich potrzeb i budżetu. Jednak jak widać, znalazło się jeszcze miejsce na kolejne modele, które oferują kilka nowych rozwiązań.

Po pierwsze zastosowano w nich największe w klasie, 50-milimetrowe przetworniki, których skuteczność wynosi 114dB SPL/V przy 1kHz, a pasmo przenoszenia to 5 Hz – 40 kHz, które jest naprawdę imponujące jak na tej klasy słuchawki i praktycznie niespotykane.

Kolejna ciekawa rzecz to nowa owalna konstrukcja nauszników, która ma jeszcze lepiej dopasować się do naszych uszu, a dodatkowo pomoże w tym specjalna gąbka z jakich zostały wykonane. W dzisiejszych czasach wygląd i mobilność to elementy czasami wręcz kluczowe, więc producent zadbał także o te istotne kwestie. Z pewnością nie można odmówić im urody, a do tego można je składać.

Oba modele to konstrukcje zamknięte, wokół-uszne (Over-ear) i według obietnic producenta, mają zapewnić wysoki komfort użytkowania, trwałość konstrukcji oraz bardzo dobre parametry brzmieniowe.

AKG K371 to model skierowany do najbardziej wymagających. Ważą jedynie 255 gramów, są wokółuszną, zamkniętą konstrukcją z doskonałą izolacją oraz owalnymi nausznicami z gąbek doskonale dopasowujących się do ucha. Ceny w sklepach zaczynają się od 650 PLN.

AKG K361 są bardziej przystępne cenowo (od 450 PLN) i dedykowane są dla oczekujących znakomitej jakości muzyków, producentów pracujących w studiu oraz będących często w trasie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.akg.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here