Audiotech na Festiwalu Soundedit 2023

1
Audiotech-na-Soundedit-2023

Już jutro startuje Festiwal Soundedit 2023, któremu towarzyszyć będzie cykl warsztatów i szkoleń poświęconych produkcji muzycznej i realizacji dźwięku. Do swojej strefy wystawienniczej zaprasza także firma Audiotech, która współtworzy to łódzkie wydarzenie niemal od samego początku jego istnienia.

W ten weekend startuje Soundedit ’23 – kolejna edycja organizowanego od 2009 roku łódzkiego święta producentów muzycznych i realizatorów dźwięku. Wydarzenie, za którym stoi Fundacja Art IndustryMaciej Werk, to jedyna tego typu impreza na świecie. Hasłem festiwalu od 15 lat niezmiennie jest „I am the sound”, a organizatorzy co roku przypominają wszystkim jak ważny jest czynnik ludzki w produkcji muzycznej. Więcej informacji na temat programu tegorocznej edycji znajdziecie na stronie festiwalu: https://soundedit.pl

“Audiotech ma zaszczyt współtworzyć łódzkie wydarzenie niemal od samego początku jego istnienia. Już od 2010 r. jesteśmy częstym gościem Soundeditu i na wielu edycjach można było nas spotkać. Braliśmy udział jako prelegenci, gospodarze warsztatów i konkursów, ale także dawaliśmy Wam możliwość poznania nowinek z obszaru rejestracji dźwięku i tworzenia oraz produkcji muzyki. W tym roku również nas nie zabraknie.”

– komentuje Dawid Kujawa z Audiotech

Firma Audiotech zaprasza w poniedziałek i wtorek – w dniach od 13 do 14 listopada, do sali D2 hotelu DoubleTree by Hilton. Start o godz. 9:00. Czego można się spodziewać?

Goście ekspozycji będą mogli zapoznać się ze świeżutkimi premierami wielu marek, których Audiotech jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Zapoznacie się z interfejsami Focusrite serii Scarlett 4th Gen [CZYTAJCIE NASZ TEST], a także posłuchacie przekroju monitorów studyjnych – od rozwiązań budżetowych, na tych z najwyższej półki kończąc. Porównacie brzmienie produktów firm takich jak KRK czy EVE Audio. [CZYTAJCIE NASZE TESTY: KRK GoAux, KRK Classic 8 i KRK Rokkit 7 G4].

KRK-and-EVE-Audio

Będą także nowości od teenage engineering, rozwiązania wibroizolacyjne od IsoAcoustics, trochę kontrolerów, grooveboxów i syntezatorów od marek takich jak NovationArturia, Waldorf czy Studiologic, a także przekrój mikrofonów od Sontronics i procesorów od marek Heritage Audio i WesAudio.

Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego uzbrójcie się w czas i przygotujcie się na garść przydatnych doświadczeń.

Studiologic-and-Sontronics

Więcej szczegółów: https://audiotechpro.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj