L-Acoustics L-Series finalistą NAMM TEC Awards 2024

471
L-Acoustics-L-Series-NAMM-Tec-Awards-2024

Już w styczniu 2024, podczas największych targów muzycznych na świecie NAMM Show, poznamy laureatów 39. edycji TEC Awards. Jednym z finalistów w kategorii systemów nagłośnieniowych jest system L-Series od L-Acoustics.

Wraz z tegoroczną premierą nowych modułów L2 i L2D z serii L od L-Acoustics, francuski producent postawił bardzo wysoko poprzeczkę dla producentów nagłośnienia w branży koncertowej. Wraz z nową L-Series wyposażoną w technologię Progressive Ultra-Dense Line Source (PULS) firma L-Acoustics zdaje się wyznaczać nowy kierunek i przyszłość linowych źródeł dźwięku. Oczywiście zmiana myślenia i samego podejścia do systemów liniowych wymaga czasu i chęci ale korzyści zdają się być bardziej niż wymierne. Więcej informacji na jego temat w naszej publikacji: TUTAJ.

L-Acoustics L Series L2 & L2D: rewolucyjna koncepcja nagłośnienia koncertowego!

Nie dziwi zatem fakt, że nowy system został zauważony i doceniony przez szerokie grono specjalistów, którzy postanowili włączyć go do grona finalistów 39. edycji nagród TEC Awards. Pamiętajcie, że Wy również możecie oddać głos na Waszego faworyta: TUTAJ.

Pamiętajcie, że macie czas do 1 grudnia 2023 na oddanie swoje głosu, a zwycięzców we wszystkich kategoriach poznamy 27 stycznia 2024 podczas NAMM Show!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.l-acoustics.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl