Wygraj mikrofony od sE Electronics!

0

Świętując wydanie nowego albumu zaprzyjaźnionego youtubera, Karla Goldena, Firma sE Electronics postanowiła zorganizować konkurs. W sumie można by nawet powiedzieć, że nie jeden, a aż dwa konkursy, w których do wygrania są mikrofony sE2200, sE8 oraz V7 X!

Mikrofony przeznaczone przez sE Electronics na nagrody, to te same modele, których Karl Golden używał do nagrywania gitar akustycznych wykorzystanych w nagraniach do albumu „Appetite for Acoustic”.

Co do konkursów – jeden jest banalnie prosty, z kolei drugi wymagać będzie od Was sporego zaangażowania. Ale jest o co walczyć!

I tak:

  • aby wygrać mikrofon sE Electronics V7 X – wystarczy jedynie polubić kanały społecznościowe sE Electronics oraz wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.seelectronics.com.
  • aby wygrać mikrofony sE Electronics sE2200 oraz sE Electronics sE8 – musicie nagrać swoją wersję utworu “Welcome to the jungle”, po czym wrzucić ją na YouTube z hashtagiem #AppetiteForAcoustic. Pełny regulamin i zasady konkursu znajdziecie na stronie www.karlgolden.org.

Obydwa konkursy trwają do godziny 23:59 dnia 10 listopada 2019, macie zatem jeszcze sporo czasu! A na zakończenie jeszcze jedna informacja – całkowita pula nagród, jakie są do wygrania w konkursie organizowanym przez Karla Goldena wynosi aż 1800 USD!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o mikrofonach sE Electronics, zapraszamy do tekstów sE Electronics V7: twardy zawodniksE Electronics 2200 – legendarny mikrofon w nowej odsłonie oraz Mały niczym palec. Poznajcie mikrofon sE Electronics model sE8.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.seelectronics.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj