Mały niczym palec. Poznajcie mikrofon sE Electronics model sE8

0

Podczas niedawno zakończonych letnich targów Namm 2017, zaprezentowano niewielkich rozmiarów mikrofon kardioidalny sE Electronics o nazwie sE8.

Ten bardzo niewielkich rozmiarów mikrofon, pochwalić się może pasmem przenoszenia od 20 Hz, do 20 kHz. Jego czułość to 25 mV/Pa (-32 dBV), a impedancja 110 Ohm, maks. SPL 139 dB (0.5% THD @ 1kHz), dynamiką 126 dB i odstępem sygnału od szumu 81 dB. I tyle z “technikaliów”.
Pojemnościowy sE8, jest mikrofonem wymagającym zasilania phantomowego.
sE8 wyposażono w filtr górnoprzepustowy oraz tłumik Pad. sE Electronics sE8, to sprzęt który podłączymy za pośrednictwem standardowego gniazda XLR.
Trzeba przyznać, że mikrofon to naprawdę maleństwo. Jego długość to 120 mm przy średnicy zaledwie 23 mm. sE8 waży jedyne 141 g.

Mikrofon wyposażono w pozłacaną membranę gwarantującą niezawodną pracę. A co bardzo ważne, każda kapsuła wykonana została ręcznie. sE8 pochwalić się również może niskim poziomem szumów.

sE Electronics oferuje swój mikrofon jako pojedyncze narzędzie pracy lub w zestawie – jako para stereo wraz z belką montażową. W obu wersjach w komplecie znajdą się uchwyty do statywu oraz osłony przeciwwietrzne. Wersja stereo sprzedawana będzie w walizce.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.seelectronics.com oraz już niebawem na stronie polskiego dystrybutora www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here