Nowa limitowana seria pasków gitarowych Jim Dunlop “ILOVEDUST”

0

ILOVEDUST jako seria produktów marki Jim Dunlop, na rynku jest już od pewnego czasu. Brytyjskie studio projektowe o tej samej nazwie, opatrzyło grafikami nie tylko efekty ale i paski gitarowe, o których właśnie dzisiaj.

Paski z serii ILOVEDUST wykonane zostały z wysokiej jakości żakardu. Charakteryzuje je wygoda użytkowania i świetny design.
Jeśli już mowa o estetyce. Opracowanie graficzne powierzono brytyjskiej firmie o nazwie ILOVEDUST właśnie.
Studio nagradzane było już wielokrotnie na całym świecie przez najróżniejszych krytyków. Design produktów marki słynie z inspirujących i innowacyjnych prac.

W tym miejscu warto przypomnieć inne produkty zaprojektowane przez brytyjskie studio, o których pisaliśmy w tekstach: Jim Dunlop i nowe efekty Authentic Hendrix ’69 Psych Series, oraz Limitowana edycja serii efektów MXR ILOVEDUST – CARBON COPY oraz PHASE 90.

Wracając jednak do żakardowych pasków Dunlopa, każdy testowany jest na rozciąganie aż do ponad 90 kg obciążenia. Końcówki pasków wykonano z naturalnej skóry i zaprojektowano je tak, by współgrały zarówno z systemem podtrzymującym Straplok® jak i bez niego. Producent zaznacza, że paski produkowane są w Ameryce Północnej, a w ofercie znalazło się ich całkiem sporo, bo aż 6 różnych modeli:

Niemalże zapomnieliśmy dodać, że nowe paski dostępne będą już od września. Zatem wyczekujcie i zamawiajcie!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.jimdunlop.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj