sE Electronics 2200 – legendarny mikrofon w nowej odsłonie

1

Tak, tak… Dobrze widzicie. Firma sE Elctronics postanowiła zaskoczyć swoich odbiorców i stworzyła zupełnie nowy, choć wszystkim znany mikrofon sE2200 jeszcze raz. Niejako od zera, chociaż…

Ci z Was, którzy głęboko siedzą w znajomości runku mikrofonów, pamiętają pewnie pierwszą wersję mikrofonu pojemnościowego sE2200, która na światło dzienne wyszła już ładnych parę lat temu.
Ten wielokrotnie nagradzany mikrofon, charakteryzował się wspaniałymi walorami nagrywanego materiału, ale i samym wykonaniem.

Dziś mamy okazję przedstawić Wam ten sam, a jednak nowy mikrofon Tc Electronics sE2200.
Co zatem nowego znalazło się w tym sprzęcie?
Warto zacząć od zupełnie nowej, ręcznie wytwarzanej kapsuły, która pogłębia już i tak wyśrubowane parametry brzmieniowe mikrofonu. Zastosowano w nim również elektronikę klasy A. Dzięki dwóm przełącznikom poszerzono zasięg dynamiczny od -10dB do -20dB. Ponadto, w zestawie znajdzie się również Isolation Pack, tak szeroce i wysoce oceniany w ostatnim czasie system izolujący, o którym nota bene wspominaliśmy w artykule SE Electronic prezentuje X1 Studio Bundle – pakiet idealny dla wokalistów.
sE Electronics postanowiło również wykorzystać złoto, jako pierwiastek, którym pokryto XLR dla podniesienia parametrów urządzenia.

Nowy sE2200, to niejako potwierdzenie, że to co było, nie oznacza iż należy o tym zapomnieć. Firma tym samym potwierdza, że ceni sobie sprawdzone konstrukcje, które – jeśli należycie działa – należy kultywować z najwyższą pieczołowitością.

Więcej informacji o produkcie znajdziecie na stronie producenta www.seelectronics.com
Opiekunem marki w Polsce jest www.audiostacja.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here