RODE Wireless GO II – bezprzewodowe nagrywanie dla pary

588
RODE Wireless GO II

Zastanawialiście się, jak nagrać dwie osoby, nie plącząc się w kablach? RODE Microphones pomaga rozwiązać tę kwestię, wprowadzając na rynek Wireless GO II, czyli kolejną odsłonę przydatnego akcesorium wykorzystywanego przez youtuberów i twórców vlogów. W dwójkę zawsze raźniej! 🙂

Wireless GO II to dwukanałowy system mikrofonów bezprzewodowych złożony z dwóch nadajników i jednego odbiornika. Jest tak kompaktowy jak Wireless GO, ale oferuje dużo większe możliwości.

Nadajniki z wbudowanymi mikrofonami o charakterystyce kierunkowej dookolnej pracują na akumulatorach do 7 godzin, a odbiornik ma wbudowaną pamięć, która nagrywa kopię bezpieczeństwa z czułością -20 dB w stosunku do oryginalnego nagrania. Mieści się na nim do 24 godzin nagrania. W stosunku do Wireless GO zasięg działania został zwiększony do 200 m (w linii wzroku). System można podłączyć do aparatów, kamer, urządzeń przenośnych iOS, a nawet komputerów.

Cena i dostępność

Zestaw Rode Wireless Go II wyceniony został na 299 dolarów (ok. 1100 zł). Dokładnej polskiej ceny, a także planowanej daty dostępności jeszcze nie znamy.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rode.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl