RODE Wireless GO – kompaktowy, bezprzewodowy mikrofon dla kreatywnych twórców!

0

Tworzycie, nagrywacie dźwięk w terenie i zastanawiacie się jak to zrobić nie nosząc ze sobą masy ogromnego sprzętu i mikrofonów? Australijska firma RODE ma dla Was ciekawe rozwiązanie w postaci mikrofonu Wireless GO!

RODE Wireless GO to bardzo kompaktowy zestaw bezprzewodowy składający się z mikrofonu, który wczepiacie w swoje ubranie, oraz transmitera/odbiornika, który łączycie ze swoim smartphonem lub aparatem typu lustrzanka (DSLR) lub coraz popularniejszym bezlusterkowcem. Dzięki specjalnym adapterom można go skonfigurować także z kamerkami typu GoPro. To może być naprawdę niezła zabawa okraszona znacznie lepszą jakością dźwięku!

Transmisja odbywa się cyfrowo (2.4 GHz), by zapewnić możliwie najwyższą jakość. Wbudowana bateryjka ma zapewnić do siedmiu godzin pracy na jednym ładowaniu. Cały  proces parowania obu elementów ma być bardzo prosty i szybki. Producent zapewnia zasięg do 70 metrów. Czy tak faktycznie jest czas pokaże.

Zestawy RODE Wireless Go znajdziecie już w sklepach, a ich cena waha się w granicach 940 PLN.

Nowa propozycja od RODE to z pewnością ukłon w stronę nowoczesnych i mobilnych  twórców treści, którzy chcą czerpać z najnowszych dostępnych technologii.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rode.com/wirelessgo
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Zobaczcie także szczegółową prezentację tego zestawu:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj