Przetestuj monitory ADAM Audio serii S we własnym studiu!

0

Ruszył program wypożyczeń flagowej serii monitorów studyjnych od ADAM Audio przygotowanych przez dystrybutora marki, firmę Audiostacja. Do wyboru monitory bliskiego pola S2V, średniego pola S3H czy S3V lub monitory dalekiego pola S5H czy S5V!

Taka okazja nie zdarza się często, a tak szeroka akcja na topowe monitory studyjne od ADAM Audio ma miejsce chyba po raz pierwszy w naszym kraju.

W ramach Programu Wypożyczeń, firma Audiostacja oferuje Wam możliwość złożenia wniosku o przetestowanie monitorów studyjnych z serii S w najbardziej znanym środowisku odsłuchowym – czyli w Twoim własnym studiu. W jej imieniu zapraszamy Was do bliższego spojrzenia (i posłuchania) oraz porównania jednej pary z flagowej serii monitorów ADAM Audio z Twoim obecnym rozwiązaniem do monitorowania. Jak wspomnieliśmy wyżej, do wyboru monitory bliskiego pola S2V, średniego pola S3H czy S3V lub monitory dalekiego pola S5H czy S5V.

Co zrobić?

Złóż wniosek za pomocą formularza dostępnego TUTAJ i powiedz, dlaczego konkretnie powinieneś otrzymać do testów monitory serii S.

ZŁÓŻ WNIOSEK O WYPOŻYCZENIE:
https://audiostacja.pl/program-wypozyczen-monitorow-serii-s

Więcej szczegółów
Producent: https://www.adam-audio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Przy okazji zapraszamy Was do naszego testu monitorów ADAM AUDIO S3H:

[TEST] Aktywne monitory studyjne ADAM AUDIO S3H przetestowane!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here