NAMM 2022: iZotope przedstawia Neutron 4

0
iZotope-Neutron-4

Przy okazji międzynarodowych targów NAMM 2022 iZotope przedstawia najnowszą, czwartą już wersję swojego autorskiego zestawu inteligentnych pluginów do automatycznego miksowania dźwięku – oto przed wami Neutron 4!

Neutron 4 zawiera osiem wtyczek iZotope komunikujących się między sobą za pośrednictwem specjalnej technologii audio, wspomaganej algorytmami sztucznej inteligencji – wszystko po to, aby maksymalnie ułatwić i przyspieszyć proces miksowania ze sobą wielu ścieżek materiału dźwiękowego.

Zmodernizowany asystent miksu (Mix Assistant) wykorzystuje uczenie maszynowe, by „słuchać“ odtwarzanego dźwięku i na podstawie jego analizy proponuje optymalne ustawienia poszczególnych parametrów jego przetwarzania.

Nowy moduł Unmask wykrywa i naprawia problemy z maskowaniem częstotliwości, pomagając „rozdzielić“ zwalczające się nawzajem ścieżki. Ponadto w module Exciter pojawiły się elementy z innej wtyczki iZotope o nazwie Trash, wprowadzające możliwość przesterowania sygnału. 

Te i inne sprytne narzędzia dostępne są zarówno samodzielnie w ramach Neutron 4, jak i w nowym pakiecie Music Production Suite 5 Universal Edition, zawierającym łącznie 52 wtyczki – nie tylko ze stajni iZotope, ale też kilka pluginów od Exponential Audio oraz Brainworx!

Jak na razie premierowa, promocyjna cena Neutron 4 wynosi 299 USD (jego normalna cena to 399 USD), a Music Production Suite 5 Universal Edition można teraz nabyć za 599 USD (później cena ta wzrośnie do 999 USD).

Więcej szczegółów: https://www.izotope.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj