NAMM 2022: Ernie Ball Music Man 2022 John Petrucci Collection

0
Ernie-Ball-Music-Man-2022-John-Petrucci-Collection

Linia gitar Ernie Ball Music Man z sygnaturą Johna Petrucciego z Dream Theater przechodzi w tym roku gruntowny facelifting. Co nowego w modelach 2022?

Seria Majesty otrzymuje sześć nowych wykończeń w 6, 7 i 8-strunowych modelach, aby rozszerzyć wachlarz dostępnych opcji tego wysoce popularnego instrumentu; Modele Majesty będą dostępne w 4 nowych wykończeniach: Okelani Blue, Wisteria Blossom, Sanguine Red i Emerald Sky; modele Maple Top Majesty będą dostępne w 2 nowych wykończeniach: Spice Melange i Crystal Amethyst. Wszystkie nowe instrumenty Majesty wyposażone są w przetworniki DiMarzio Dreamcatcher i Rainmaker oraz z przetwornik piezoelektryczny. 

JP15 będzie teraz oferowany w popularnym, półprzezroczystym wykończeniu Tiger Eye oraz w płomienistej Purple Nebula dla wszystkich modeli 6- i 7-strunowych. Obie opcje wykończenia oferowane są z podstrunnicą z wypiekanego klonu. JP15 jest wyposażony w przetworniki DiMarzio Dreamcatcher i Rainmaker, niestandardowy mostek tremolo John Petrucci Music Man Piezo, blokowane klucze Schaller i 24 progi ze stali nierdzewnej.

Nowa kolekcja gitar Ernie Ball Music Man John Petrucci będzie dostępna w czerwcu 2022 roku.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.music-man.com
Dystrybutor: https://www.musicinfo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj