Musikmesse2018: Nowość od Studiologic – kontroler DAW/MIDI SL Mixface

0

Zakończone niedawno targi Musikmesse z pewnością zadowoliły wielbicieli pracy z formatem MIDI. Wśród nowości prezentowanych w Niemczech pojawił się również kontroler SL Mixface od firmy Studiologic

Najnowszy twór włoskich producentów przeznaczony jest zarówno do standardowej współpracy z takimi DAW jak Ableton Live, Steinberg Cubase czy Presonus Studio One, jak i do sterowania innymi instrumentami i urządzeniami poprzez wysyłanie sygnału MIDI – umożliwi nam to tryb CONTROL.

Kompaktowa obudowa mieści 9 suwaków i po 8 potencjometrów obrotowych i padów, dzięki którym możemy kontrolować głośność oraz położenie w panoramie. Nie zabrakło również przycisków transportu, nawigacji oraz klawiszy funkcyjnych jak REC, MUTE, SOLO i SELECT. SL Mixface oferuje nam jednoczesny dostęp do 8 kanałów oraz do kontroli Masteru specjalnie dedykowanym do tego suwakiem. Pamięć urządzenia posiada miejsce na zapis 12 wybranych przez nas presetów.

Producenci zachwalają SL Mixface jako świetny dodatek do klawiatur sterujących SL Studio lub SL Grand – także dlatego, że istnieje możliwość przymocowania urządzeń z pomocą systemu magnetycznego. Zasilić kontroler będziemy mogli zarówno z pomocą baterii AAA jak i dwóch portów USB (HOST i DEVICE).

Więcej szczegółów:
Producent: www.studiologic-music.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj