Musikmesse2018: NumaCompact 2x od Studiologic – kompaktowa potęga!

0

Jeśli myśleliście, że kompaktowość może mieć jakiekolwiek granice, to Studiologic właśnie zdążyło je przesunąć. Ich NumaCompact 2x to dźwiękowe monstrum ukryte pod zadziwiająco lekkim ciałkiem.

Ważąca zaledwie 7 kilogramów NumaCompact 2x mieści w sobie jeszcze więcej niż jej poprzedniczka. Tym razem bazą stały się aż 3 silniki dźwiękowe, w tym bardzo udany silnik z cieszącego się uznaniem Numa Organ. Znajdziemy tu również syntezator Sledge, który został specjalnie zoptymalizowany pod kątem nowego modelu. Mając dodatkowo do dyspozycji gigabajt próbek dźwiękowych, możemy spędzić nad nowością od Studiologic długie godziny. W kontroli dźwięku pomoże nam 9 programowalnych suwaków, które przydadzą się także jako liniowe elementy sterujące do wysyłania MIDI.

Dzięki wbudowanym głośnikom i wewnętrznemu wzmacniaczowi cyfrowemu, nowe stage piano sprawdzi się w niemal każdym środowisku muzycznym, od domu po duże sceny. Warto również zwrócić uwagę na nowy port USB, który umożliwi nam przesyłanie i odbieranie dźwięku cyfrowego. Tym sposobem głośnikami z Numy możemy wzmocnić np. dźwięki z naszego tabletu.

Więcej szczegółów:
Producent: www.studiologic-music.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl


Zapraszamy do naszej relacji ze stoiska Studiologic i krótkiej prezentacji możliwości nowej Numalogic2X podczas Musikmesse 2018:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj