Musikmesse2018: Najnowsza seria Diamond Sound, polskiej firmy Laboga

0

Na Musikmesse 2018 nie zabrakło kolejnego polskiego akcentu – firmy Laboga Amps. Ten wrocławski producent swoje produkty wykonuje li i jedynie ręcznie, co sprawia, że wzmacniacze Laboga tworzą klasę samą w sobie. Poznajcie najnowszą serię Laboga Diamond Sound.

W ofercie Laboga Amps można znaleźć bardzo szeroką gamę profesjonalnych wzmacniaczy gitarowych – od niewielkich 15 Wattowych konstrukcji, po 100 Watowe potwory.
Jednak na tegorocznych targach Musikmesse, przedstawiciel marki zaprezentował nam serię Diamond Sound skłądającą się z pięciu wyjątkowych modeli wzmacniaczy.

Pierwszymi zaprezentowanymi konstrukcjami były jedno i dwukanałowe heady gitarowe o mocy 50 oraz 100 W.
Ponadto zaprezentowano nam dwa wzmacniacze typu Combo o mocy 50W, z czego jeden napędzany był przez jeden głośnik, a drugi przez dwa.
Ważną informacją jest, że wszystkie wzmacniacze Laboga produkowane są absolutnie ręcznie metodą Point To Point.

Cała seria charakteryzuje się bardzo szerokim pasmem, przez co ich wykorzystanie sprawi radość zarówno grającym ciężką muzykę metalową jak i gitarzystom bluesowym.
Kolejną nowością był wzmacniacz Black Wizard, którego główną cechą jest brzmienie dużo bardziej modernistyczne aniżeli pozostałych przedstawicieli serii Diamond Sound.

Więcej info:
Producent: www.laboga.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here