Mikrofony modelujące UA Sphere LX i DLX GRATIS!

185
Universal-Audio-Apollo_rack_sphere_promo

Firma Audiostacja, dystrybutor marki Universal Audio w Polsce, przygotowała dla Was świetną promocję! Przy zakupie dowolnego interfejsu Apollo w wersji rackowej otrzymacie świetny mikrofon modelujący UA Sphere LX lub DLX o wartości 6.500 PLN!

W każdym szanującym się studiu nagraniowym bardzo często zauważycie interfejsy audio Apollo od Universal Audio. Nic dziwnego, bo są to jedne z najlepszych urządzeń na rynku, które pozwalają na nagrywanie, dogrywanie i miksowanie z niezrównaną konwersją A/D i D/A, przetwarzaniem HEXA Core wtyczkami UAD i monitoringiem dźwięku przestrzennego 5.1.

UA-Apollo-X-lifestyle

Dla tych, którzy jeszcze nie skusili się na interfejs Apollo, Universal Audio ma fantastyczną zachętę w postaci gratisowego mikrofonu Sphere!
Nabywca nowego interfejsu Apollo może dostać ZA DARMO profesjonalny mikrofon z systemem precyzyjnego modelowania różnych modeli mikrofonów – Sphere DLX o wartości 6.500 zł lub Sphere LX o wartości 4.000 zł! LX oferuje 20 modeli mikrofonów, zaś DLX – 38. Więcej na ich temat pisaliśmy TUTAJ.

  • Mikrofon DLX otrzymasz GRATIS, gdy kupisz Apollo x6 HE, Apollo x8HE, Apollo x8p HE lub Apollo x16 HE.
  • Mikrofon LX otrzymasz GRATIS, gdy kupisz Apollo x4 HE, Apollo x6, Apollo x8 lub Apollo x8p.

CZYTAJ TAKŻE:

Universal Audio Apollo X: nowa generacja profesjonalnych interfejsów audio!

Nowy interfejs wystarczy kupić w autoryzowanym sklepie sprzedającym sprzęt Universal Audio, a następnie zarejestrować zakup na stronie producenta. Po pomyślnej weryfikacji rejestracji mikrofon zostanie wysłany bezpośrednio przez producenta.

UWAGA! Oferta jest ważna od 1.11.2023 do 31.12.2023 lub do wyczerpania puli promocyjnej.

Wybierz autoryzowany sklep sprzedający sprzęt Universal Audio:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.uaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl