Universal Audio Apollo X: nowa generacja profesjonalnych interfejsów audio!

1

Mamy kolejną, miłą niespodziankę od Universal Audio! Wczoraj, producent jednych z najbardziej popularnych i profesjonalnych interfejsów audio na świecie Apollo, zaprezentował nową generację oznaczoną symbolem X. W skład nowej serii wchodzą modele Apollo x6, Apollo x8, Apollo x8p oraz Apollo x16.

Co nowego? Przede wszystkim producent zaimplementował w urządzeni najnowszą generację złącz obsługującą Thunderbolt 3 oraz najnowszy procesor HEXA Core UAD. Firma zapewnia nas także o zupełnie nowym przetwarzaniu A/D i D/A dając jeszcze większy zakres dynamiki od 129 dB aż do 133 dB w modelu Apollo x16 i najniższym poziomem szumów. Dodatkowo otrzymujemy możliwość monitorowania dźwięku przestrzennego 5.1 lub 7.1., a wszystko to w jednym rackowym, eleganckim interfejsie audio kompatybilnych z komputerami Mac lub PC. To oczywiście dopiero początek! 🙂

Jak możemy spodziewać się po Universal Audio i cenionej serii interfejsów audio Apollo, mamy do czynienia z najlepszymi podzespołami i wysoką jakością wykonania.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronach:
Producent: https://www.uaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl/nowe-interfejsy-audio-universal-audio-apollo-x

Główne cechy Apollo X6

 • Interfejs audio 16×22 na Thunderbolt 3 z wiodącą w tej klasie konwersją 24 bity/192 kHz (kompatybilny wstecz z Thunderbolt 1 i 2 w komputerach Mac).
 • Nagrywanie przez 2 preampy mikrofonowo-liniowe, dające w pełni autentyczne symulacje preampów takich firm jak m.in. Neve, API, Manley, SSL.
 • Kontroler monitorowania dźwięku przestrzennego – maksymalnie 5.1 (Obsługa dźwięku przestrzennego dla Apollo X, którego premiera przewidziana jest na czwarty kwartał 2018).
 • Zawiera pakiet wtyczek UAD „Realtime Analog Classics Plus” z m.in. UA 610-B Tube Preamp; Legacy Pultec EQ, kompresorami LA-2A 1176; Marshall Plexi Classic; Ampeg SVT-VR Classic.

Główne cechy Apollo X8

 • Interfejs audio 18×24 na Thunderbolt 3 z wiodącą w tej klasie konwersją 24 bity/192 kHz (kompatybilny wstecz z Thunderbolt 1 i 2 w komputerach Mac).
 • Nagrywanie przez 4 preampy mikrofonowo-liniowe, dające w pełni autentyczne symulacje preampów takich firm, jak m.in. Neve, API, Manley, SSL.
 • Kontroler monitorowania dźwięku przestrzennego – maksymalnie 7.1 (Obsługa dźwięku przestrzennego dla Apollo X, którego premiera przewidziana jest na czwarty kwartał 2018).
 • Zawiera pakiet wtyczek UAD „Realtime Analog Classics Plus” z m.in. UA 610-B Tube Preamp; Legacy Pultec EQ; LA-2A; 1176; Marshall Plexi Classic; Ampeg SVT-VR Classic.

Główne cechy Apollo X8p

 • Interfejs audio 18×22 na Thunderbolt 3 z wiodącą w tej klasie konwersją 24 bity/192 kHz (kompatybilny wstecz z Thunderbolt 1 i 2 w komputerach Mac)
 • 8 preampów mikrofonowych z symulacjami preampów takich firm jak m.in. Neve, API, SSL, Manley, Universal Audio**, działającymi w czasie rzeczywistym.
 • Kontroler monitorowania dźwięku przestrzennego – maksymalnie 7.1 (Obsługa dźwięku przestrzennego dla Apollo X, którego premiera przewidziana jest na czwarty kwartał 2018).
 • Zawiera pakiet wtyczek UAD „Realtime Analog Classics Plus” z m.in. UA 610-B Tube Preamp; Legacy Pultec EQ, LA-2A; 1176; Marshall Plexi Classic; Ampeg SVT-VR Classic.

Główne cechy Apollo X16

 • Interfejs audio 18×20 na Thunderbolt 3 z wiodącą w tej klasie konwersją 24 bity/192 kHz (kompatybilny wstecz z Thunderbolt 1 i 2 w komputerze Mac).
 • Kontroler monitorowania dźwięku przestrzennego – maksymalnie 7.1 (Obsługa dźwięku przestrzennego dla Apollo X, którego premiera przewidziana jest na czwarty kwartał 2018).
 • Zawiera pakiet wtyczek UAD „Realtime Analog Classics Plus” z m.in. UA 610-B Tube Preamp; Legacy Pultec EQ, kompresorami LA-2A i 1176; Marshall Plexi Classic; Ampeg SVT-VR Classic.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj