Arturia Analog Lab w bezpłatnej wersji “Play”!

411
Arturia-Analog-Lab-Play

Wyposażony w usprawniony interfejs i przeglądarkę, a także wyselekcjonowany wybór 100 presetów, Analog Lab Play od Arturii sprawia, że eksploracja dźwięku i gra są dla każdego!

Arturia przedstawia bezpłatną wersję popularnej wtyczki brzmieniowej Analog Lab w wersji Play! W pakiecie otrzymacie 100 presetów pochodzących z Arturia V Collection, Pigments i nie tylko, a także intuicyjny interfejs, który zapewni Wam szybką i łatwą eksplorację brzmień! Pobierz: TUTAJ.

Główne cechy:

  • Najlepsze presety – oszczędzaj czas i w ciągu kilku sekund znajdź odpowiednie presety dla dowolnego stylu, od trapowych basów, przez sekwencje po ambientowe brzmienia syntetyczne.
  • Intuicyjny w obsłudze – minimalistyczny interfejs z makrokontrolkami umożliwiający szybkie dostosowywanie brzmień do własnych potrzeb.
  • Sklep z brzmieniami – szybko przeglądaj gotowe presety, zapisuj ulubione i odkrywaj setki darmowych i płatnych rozszerzeń.
  • Play View dla użytkowników Analog Lab – użytkownicy Analog Lab Pro i Analog Lab Intro mogą również korzystać z uproszczonego interfejsu Analog Lab Play z funkcją „Play View”, będącą częścią bezpłatnej aktualizacji za pośrednictwem Arturia Software Center.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.arturia.com
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl