Niezawodność systemów bezprzewodowych MIPRO doceniona w Polsce!

1

Jak informuje firma Audio Plus, przedstawiciel marki MIPRO w Polsce, od początku dystrybucji, czyli od września 2020 roku, sprzedała ponad 1000 kanałów mikrofonów bezprzewodowych tej marki. Użytkownicy są zachwyceni ich uniwersalnością i niezawodnością. Firma zaznacza także, że nie sprawiają one żadnych kłopotów serwisowych.

MIPRO to założona w 1995 roku w Tajwanie firma będąca synonimem innowacji i najnowocześniejszych rozwiązań w branży systemów bezprzewodowych. Dzięki świetnemu stosunkowi ceny do oferowanych możliwości i jakości, szybko zawitała w gronie liderów w dziedzinie innowacji bezprzewodowych. Podejście projektowe firmy polega na oferowaniu najbardziej zaawansowanych produktów dostępnych na rynku audio, a tym samym wykorzystywaniu szybkich zmian technologicznych, które pojawiają się na nim nieustannie. W ciągu dwóch i pół dekad funkcjonowania marka stworzyła liczne innowacje, takie jak 4-kanałowe odbiorniki True Diversity w rozmiarze 1U.

MIPRO-ACT-5800-Series_uptone
MIPRO ACT-5800 Series

W 2001 roku MIPRO zrewolucjonizowało rynek mikrofonów bezprzewodowych, wprowadzając innowacyjny system ACT (Automatic Channel Targeting). Ta technologia wykorzystuje podczerwień, by automatycznie synchronizować częstotliwości odbiornika i nadajnika za pomocą jednego przycisku. W odróżnieniu od tradycyjnych nadajników, ręczna regulacja częstotliwości nie jest konieczna. Prostota funkcji ACT w połączeniu z technologią AutoScan do wyszukiwania czystych, wolnych od zakłóceń kanałów odbiornika sprawia, że konfiguracja jedno- i wielokanałowa jest najprostsza i najszybsza w branży. Technologie ACT i AutoScan są standardem we wszystkich cyfrowych i analogowych systemach bezprzewodowych MIPRO serii AC, a także w przenośnych bezprzewodowych systemach nagłośnieniowych. Czytaj dalej… TUTAJ

Więcej szczegółów
Producent: https://www.mipro.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

CZYTAJ TAKŻE:

MIPRO MI-58: nowoczesny system odsłuchu dousznego (IEM)

Mikrofonowy system bezprzewodowy MIPRO ACT-5800 [VIDEO]

Pozbądź się kabli z nadajnikiem cyfrowym MIPRO TA-80

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj