Pozbądź się kabli z nadajnikiem cyfrowym MIPRO TA-80

0

Cyfrowy nadajnik MIPRO TA-80 zamieni dowolny mikrofon w prawdziwy cyfrowy system bezprzewodowy! Jego wyjątkową konstrukcję, jakość wykonania i mnogość funkcji docenili także specjaliści z iF DESIGN AWARD.

Każdego roku najstarsza na świecie niezależna organizacja projektująca z siedzibą w Hanowerze iF International Forum Design GmbH, przyznaje nagrodę iF DESIGN AWARD. W tym roku zwycięzcą w dyscyplinie “Produkt” w kategorii “Audio”.

Nagroda cieszy twórców nadajnika tym bardziej, gdyż jury składające się z 63 niezależnych ekspertów z całego świata oceniało ponad 6400 zgłoszeń, z 54 krajów.

O nagrodzie iF DESIGN AWARD

Od 65 lat nagroda iF DESIGN AWARD została uznana za arbitra jakości za wyjątkowe wzornictwo. Etykieta iF jest znana na całym świecie dzięki wyjątkowym usługom projektowym, a nagroda iF DESIGN AWARD jest jedną z najważniejszych nagród projektowych na świecie. Zgłoszenia są przyznawane w następujących dziedzinach: Product, Packaging, Communication and Service Design / UX, Architecture and Interior Architecture oraz Professional Concept. Wszystkie nagrodzone prace znajdują się w przewodniku iF WORLD DESIGN GUIDE, w aplikacji iF design i są wyświetlane na wystawie designu iF w Hamburgu.

“Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem prestiżowej nagrody iF Design Award. Od 22 lat zajmujemy się opracowywaniem technologii mikrofonów bezprzewodowych w celu dostarczania naszym klientom najlepszych produktów z mikrofonem bezprzewodowym. Cyfrowy nadajnik TA-80 zamienia każdy najwyższej jakości mikrofon przewodowy w cyfrowy system bezprzewodowy wytwarzający naturalny i czysty dźwięk. Wykazuje doskonałą wydajność i nadaje się do pomiarów akustycznych, programów telewizyjnych, nagrań, nagrań filmowych i instrumentów muzycznych, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla naszych klientów, aby szybko i łatwo zrealizować swoje projekty. Jako lider technologii cyfrowego mikrofonu bezprzewodowego, MIPRO kontynuuje udoskonalanie swojego projektu. Ta nagroda wiele dla nas znaczy!”

Powiedział CEO MIPRO, K. C. Chang

MIPRO TA-80 jest cyfrowym, szerokopasmowym, bezprzewodowym transmiterem, zaprojektowanym do bezpiecznej, krystalicznie czystej i wolnej od zakłóceń komunikacji.

Wyposażono go w zbalansowane wejście mikrofonowe XLR, przeznaczone do szerokiego zakresu zastosowań, w tym do mikrofonów pomiarowych, mikrofonów pojemnościowych, dynamicznych przewodowych, mikrofonów rejestrujących i mikrofonów do instrumentów muzycznych. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi odbiornikami serii MIPRO ACT-8.

Zaprojektowany, aby dostosować się do wysokiej klasy mikrofonów pojemnościowych.

TA-80 ma 8 poziomów wzmocnienia i oferuje możliwość wyboru 12V lub 48V (przy maks. 10 mA) Phantom Power, który można wyłączyć w celu użycia z mikrofonami dynamicznymi. Przetwornik ma charakterystykę częstotliwościową 20 Hz ~ 20 kHz, ultra-niski THD i poziom szumów, silne zdolności przeciwzakłóceniowe i wysoki stosunek S / N. Atrybuty te sprawiają, że TA-80 jest idealnym rozwiązaniem do eliminacji splątanych kabli mikrofonowych i pogorszenia charakterystyki transmisji analogowej, występującej w wielu środowiskach dźwiękowych.

Podświetlany wyświetlacz LCD wyraźnie pokazuje wszystkie parametry pracy, a jego bateria litowa o dużej pojemności zapewnia od 5 do 8 godzin ciągłego użytkowania przy każdym ładowaniu.

Urządzenie to oferuje znacznie więcej niż tradycyjny analogowy system bezprzewodowy. Dzięki możliwości przełączania Phantom, jest to właściwe narzędzie do użytku z mikrofonami premium lub mikrofonami dynamicznymi w każdym profesjonalnym zastosowaniu.

Jest również wyjątkowo dobrze przystosowany do użycia jako akustyczne narzędzie pomiarowe. MIPRO TA-80 to świetny wybór, aby zmaksymalizować ogólną jakość dźwięku i wydajność, eliminując bałagan na kablach.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.mipro.com.tw
Dystrybutor: https://audioplus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj