Eventide Anthology XII: Najnowszy pakiet wtyczek studyjnych w promocyjnej cenie!

0
Eventide-Anthology-XII

Eventide Audio przedstawia nowy pakiet wtyczek Anthology XII. Najnowsza wersja popularnego pakietu all-in-one zawiera m.in. 33 wtyczki oprogramowania Eventide w ich najnowszych wersjach i wiele więcej…

Eventide Audio to synonim najwyższej jakości w dziedzinie sprzętu i oprogramowania studyjnego, opracowując legendarne narzędzia do przetwarzania dźwięku, stale wprowadzając innowacje i przesuwając granice technologii. Wraz z wprowadzeniem nowego pakietu wtyczek Anthology XII, producent czerpie z bogatej spuścizny nagradzanych i przełomowych efektów, aby połączyć 33 podstawowe elementy produkcji muzycznej w jednym pakiecie dla użytkowników DAW, inspirując kreatywność i dostarczając najlepsze rozwiązania dla osób zajmujących się produkcją dźwięku.

Eventide-Anthology-XII_uptoneEventide właśnie zaktualizowało swoją kolekcję procesorów wtyczek Anthology do wersji XII. Tak jak poprzednio, kolekcja zawiera niektóre z klasycznych efektów amerykańskiej firmy z procesorów rackowych serii H i efektów pedałowych premium, a także najnowocześniejsze procesory, takie jak Tverb Tony Visconti-designe i przydatne wtyczki narzędziowe, takie jak Precision Time Align. W porównaniu do poprzedniej werji Anthology XII dodaje aż 11 nowych wtyczek!

Wśród nowych dodatków znajduje się innowacyjny korektor podziału transjentów/tonów SplitEQ, wielozakresowe narzędzie Physion, więcej algorytmów z klasycznej jednostki pogłosowej SP2016, efekty otoczenia z przesuniętą tonacją ShimmerVerb i Crystal, mechaniczna emulacja pogłosu Spring i wiele innych.

Eventide Anthology XII jest już dostępny w normalnej cenie 1999 USD. Jeśli jednak jesteś szybki, możesz go kupić za znacznie obniżoną cenę zaledwie 799 USD tylko do końca kwietnia 2022.

Zapraszamy do zapoznanie się z poniższymi materiałami wideo, w których omawiane i prezentowane są wszystkie możliwości nowego zestawu wtyczek Eventide Anthology XII:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.eventideaudio.com
Dystrybutor: https://sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj