MIPRO MI-58: nowoczesny system odsłuchu dousznego (IEM)

1076

MIPRO MI-58 to atrakcyjny cenowo, bezprzewodowy i stereofoniczny system monitoringu dousznego. Minimalna latencja, niskie szumy własne oraz wszystkie funkcje potrzebne muzykowi na scenie… Brzmi kusząco? Sprawdźmy go zatem!

MIPRO MI-58 to cyfrowy system osobistego monitorowania dousznego (IEM), który pracuje w paśmie ISM 5,8 GHz. Dzięki zwiększonej szerokości pasma została też rozszerzona charakterystyka częstotliwościowa od 20 Hz do 23 kHz, wyraźnie poprawiono stosunek użytecznego sygnału do szumu oraz zmniejszono latencję dźwięku.

Jak zapewnia producent, jakość dźwięku jest na najwyższym poziomie, właściwym do systemów UHF. A jak jest faktycznie? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo przygotowanego przez portal muzykuj.com:

System MI-58 posiada interfejs DANTE, co zapewnia szereg dodatkowych opcji. Ponadto istotną zaletą tego systemu jest jego bardzo atrakcyjna cena. Seria MI-58 składa się ze stereofonicznego odbiornika bodypack MI-58R, stereofonicznego nadajnika MI-58T, a także opcjonalnych słuchawek dousznych E-8-S z funkcją redukcji szumów zewnętrznych oraz ładowarki MP-20.

MIPRO-MI-58-SET
MIPRO MI-58 SET

Przyjazny panel sterowania, duży zasięgiem transmisji to z pewnością godne polecenia rozwiązanie do monitorowania przez muzyków oraz profesjonalną obsługę dźwięku na scenach, a także do zastosowań w tłumaczeniach językowych podczas konferencji i innych spotkań.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.mipro.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl