[BLACK WEEKS] Nagłośnienie JBL Professional oraz miksery Soundcraft w promocyjnych cenach!

1
BLACK-WEEKS-JBL-Professional-oraz-miksery-Soundcraft-w-promocyjnych-cenach

Tylko do końca listopada 2022, w ramach akcji promocyjnej “BLACK WEEKS”, nagłośnienie JBL Professional z serii EON oraz miksery Soundcraft z serii Ui dostępne są w obniżonych cenach w najlepszych sklepach muzycznych w Polsce!

Podczas promocji “BLACK WEEKS”, która trwa do środy 30.11.2020, możecie liczyć na rabaty następujących produktów z oferty firmy ESS Audio, która jest przedstawicielem marek JBL Professional oraz Soundcraft w Polsce.

Promocyjnych ofert szukajcie w najlepszych sklepach muzycznych w Polsce. Lista dostępna TUTAJ

Soundcraft Ui Series:

soundcraft-Ui24R

Seria mikserów Ui to kompletny cyfrowy system miksujący zapakowany w wytrzymałą, kompaktową obudowę. Niech Was nie zwiedzie ten mało atrakcyjny, minimalistyczny wygląd. Całe sterowanie odbywa się za pomocą sieci wi-fi z dowolnego urządzenia przez przeglądarkę internetową. Żadnych dedykowanych aplikacji, dowolny system operacyjny, pełna elastyczność.

JBL Professional EON700 Series:

JBL_EON700

JBL Professional EON700 to seria przenośnych głośników PA i subwoofer z funkcją Bluetooth, która miała premierę w ubiegłym roku. EON700 wykorzystuje najnowsze osiągnięcia techniki akustycznej, konstrukcje przetworników, materiały obudowy oraz zaawansowane technologie DSP, wzmocnienia i kontroli, aby dostarczyć wydajność w pełni profesjonalnym, wysoce elastycznym, łatwym w użyciu, przenośnym systemie. 

Więcej szczegółów
Producent: https://jblpro.com
Producent: https://www.soundcraft.com
Dystrybutor: https://essaudio.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj