[PROMOCJA] Austrian Audio OC818 Studio Set + OCR8 Bluetooth Dongle GRATIS!

0
Austrian Audio OC818 Studio Set + OCR8 Bluetooth Dongle GRATIS

Do końca miesiąca (30.11.2022 r.) przy zakupie mikrofonu Austrian Audio OC818 Studio Set otrzymasz OCR8 Bluetooth Dongle gratis! Urządzenie to pozwala na zdalne sterowanie charakterystyką kierunkową mikrofonu z darmowej aplikacji, którą zainstalujesz na swoim smartfonie!

Wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy Austrian Audio OC818 to innowacyjna konstrukcja oferująca znacznie więcej niż “wysokiej klasy mikrofon pojemnościowy.” Szerzej na jego temat pisaliśmy w naszych publikacjach: TUTAJ.

Austrian-Audio-OC818_uptone

Wszystko za sprawą opcjonalnego modułu  Bluetooth OCR8, dzięki któremu możesz sterować charakterystyką kierunkową i przełącznikami pad mikrofonu OC818 przez Bluetooth® z pomocą urządzenia mobilnego. Dedykowaną i bezpłatną aplikację Austrian Audio PolarPilot App znajdziecie w Apple App Store™ i Google Play™. Umożliwia ona także wybór i przechowywanie własnych ustawień do mikrofonu.

Promocyjny zestaw Austrian Audio OC818 Studio Set + OCR8 Bluetooth Dongle kupicie w najlepszych sklepach muzycznych w Polsce. Do wyboru jest klasyczna “złota” wersja mikrofonu, a także limitowana wersja czarna, którą producent wprowadził do oferty w tym roku.

Więcej szczegółów
Producent: https://austrian.audio
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj