Stach Bukowski w “mrocznym teledysku” – Noc

0

Rozpędzony “Czerwony SUV” Stacha Bukowskiego nie zatrzymuje się. Zespół właśnie wypuścił nowy teledysk. Video powstało do piosenki “Noc” nagranej wspólnie z Kwiatem Jabłoni, a w klipie wystąpiły młode gwiazdy wytwórni FONOBO Label. Czy jest się czego bać? 😉

No cóż… Bać się nie trzeba. Teledysk na pierwszy rzut oka stylizowany na mroczny klimat jest tak naprawdę swego rodzaju parodią filmu gangsterskiego, gdzie alkohol i inne używki zostały zamienione na jogurt naturalny i paluszki 🙂 Ale uwaga! Są też słodycze 😀

Stach Bukowski to młody i charyzmatyczny zespół z Olsztyna. Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga to znakomita basistka, a Robert to wirtuoz gitary. W takim składzie są nie do pokonania. Ich twórczość nasycona jest beztroską energią i dobrą zabawą. Grają z rockandrollowym polotem, mają ucho do chwytliwych melodii i szturmem wzięli wszystkie rozgłośnie radiowe w kraju. Ich pierwszy singiel pt. “Lew” został nawet polskim Przebojem Rocku Antyradia 2019.

Debiutancką płytę Stacha pt. “Czerwony SUV”, która ukazała się 20 marca br. nakładem FONOBO Label, poza utworem “Lew”, promowały dotychczas takie single jak “Los”, “Pif-Paf”, “Saint-Tropez” oraz numer tytułowy. Kolejnym został kawałek “Noc” nagrany wspólnie z Kwiatem Jabłoni.

Fani obu zespołów pokochali ten utwór, dlatego na pewno ucieszą się, że wreszcie powstał do niego teledysk. W klipie obok Stacha, Agi i Roberta wystąpiły także inne młode gwiazdy wytwórni FONOBO Label. W role statystów wcielili się m.in. Faustyna Maciejczuk, Agata Radziszewska, KIWI, Magda Kluz, Kamil Kempiński, chłopaki z zespołów Jelsa oraz Under The Shower. Wprawne oko wypatrzy w tle również kilkoro pracowników labelu. Postać czarnego charakteru odegrał Sebastian Tomala, aktor, który zagrał główną rolę w teledysku Pezeta do utworu “Intro”.

Więcej szczegółów:
https://fonobo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here