Orange Amps Terror Series: Uwaga na “małych i groźnych terrorystów”!

0

Pięć niewielkich headów gitarowych i szósty w formie kostki gitarowej. Wzmacniacze serii Terror marki Orange Amps to jedne z najbardziej rozchwytywanych wzmacniaczy tego producenta. A wszytko zaczęło się ponad 10 lat temu…

Marka Orange Amps właśnie rozpoczyna kampanię reklamową swojej dobrze znanej serii wzmacniaczy typu head, do której w tym roku dołączył jeszcze stompox Orange Terror Stamp.

Zbliżające się Halloween zainspirowało grafików marki do stworzenia ilustracji nawiązującej do serii Terror, która cieszy się ogromną popularnością. Cały sukces zapoczątkował model Tiny Terror, który zadebiutował w 2009 roku i był prawdziwym hitem nie tylko sprzedażowym ale przede wszystkim brzmieniowym. Nie był to oczywiście piec na wielkie sceny ale oferował rasowe brzmienie przy niewielkiej głośności co było świetnym rozwiązaniem do ćwiczeń czy nagrań studyjnych. W zasadzie wciąż oferuje bo jeszcze znajdziecie go w sprzedaży choć ilość jest już mocno deficytowa, ponieważ został wycofany z produkcji.

Jednak w aktualnej ofercie “terrorystów” każdy znajdzie coś dla siebie. Weźmy np. taki ORANGE DARK TERROR – Groźny, mały, łatwo rozpoznawalny head. Wzmacniacz o oszałamiającym dźwięku łączący możliwość korekcji „Shape” rodem z Thunderverb’a, umieszczony w kompaktowej i bardzo solidnej stalowej obudowie. Jest bezkompromisowy, brutalny, a wręcz dziki! 🙂

Co jeszcze? W ofercie mamy aktualnie szóstkę “terrorystów”, a więcej szczegółów na ich temat znajdziecie m.in na stronie polskiego dystrybutora, firmy Arcade Audio:

Więcej szczegółów
Producent: https://orangeamps.com
Dystrybutor: https://arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here