Dynatone DPS-95, nowe pianino cyfrowe klasy premium!

1

Marka Dynatone na przykładzie modelu SLP-175 dała nam się już poznać jako proste i eleganckie pianino za niewielkie pieniądze, które spełni oczekiwania nie tylko początkujących muzyków. Czas zatem na nowość klasy premium. Przed Wami model Dynatone DPS-95.

Dynatone to koreańska marka, która zadebiutowała na polskim rynku ok 2-3 lata tamu, dzięki dystrybutorowi – firmie FX Music Group, oferując instrumenty, które ma cechować wysoka jakość wykonania, dobrej jakości brzmień oraz przystępna cena. Pierwszy, fizyczny kontakt z tymi instrumentami mieliśmy podczas targów Musikmesse 2019 we Frankfurcie i przyznamy, że zrobiły na nas pozytywne wrażenie.

Przy okazji zapraszamy do naszego testu modelu Dynatone SLP-175

Dynatone SLP-175

O dziwo rynek pianin i fortepianów, w przeciwieństwie do innych sektorów branży muzycznyej, ma się całkiem dobrze i producenci oferują nowe jeszcze lepsze instrumenty. Marka Dynatone zamierza zawalczyć w naszym kraju także o bardziej wymagających i profesjonalnych pianistów oferując im już wkrótce pianino cyfrowe klasy premium o symbolu DPS-95.

Zapraszamy do pierwszego materiału video na jego temat jaki przygotował Bartek Krzemiński. Jest to pianino cyfrowe, które oferuje niezwykle bogaty moduł brzmieniowy i potrafi m.in. symulować rezonans strun, rezonans pedału oraz naśladować dźwięki mechaniki klawiatury. Zobaczcie sami!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.dynatone.co
Dystrybutor: https://www.fxmusic.com.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj