Kamil Kempiński w debiutanckim singlu “Ostatnia piosenka o tobie”

0

Kolejny, dobrze rokujący artysta dołączył do projektu FONOBO Pitcher. Kamil Kempiński dzieli się dzisiaj z Wami swoim pierwszym i bardzo osobistym utworem, który potrafi wzruszyć do łez.

Kamil Kempiński ma dwadzieścia jeden lat i jest studentem wrocławskiej weterynarii. Jego przygoda z muzyką zaczęła się trzy lata temu, gdy spontanicznie spod jego gitary wyszedł pierwszy utwór. Początkowo został schowany do szuflady, ale Kamil w końcu zdecydował się podzielić nim ze światem. Na koncie ma już kilka przepięknych piosenek, a kolejną z nich jest “Ostatnia piosenka o tobie”.

“Wszystkie moje teksty są osobistą formą wyrzucania z siebie emocji, które się we mnie kumulują. Swoją twórczość traktuję jak własny pamiętnik, a każdy utwór jak pojedynczy wpis. Wszystkie słowa płyną prosto z mojego serca i mam nadzieję, że od teraz zaczną trafiać do słuchaczy” – opowiada o swojej muzyce Kamil.

Jego nowy singiel nosi tytuł “Ostatnia piosenka o tobie” i jest dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych, w tym na playlistach Pitcher. Teledysk nakręcony przez jego brata Karola dostępny jest na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label.

Więcej szczegółów:
https://www.facebook.com/jestem.kamil.kempinski
https://www.facebook.com/Fonobo

Czym jest FONOBO Pitcher? Zapraszamy do poniższej publikacji!

FONOBO Pitcher – wytwórnia FONOBO Label rusza z akcją dla młodych artystów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here