FONOBO Pitcher: Agata Radziszewska w debiutanckim singlu “Dotknąć nieba”

1

Do grona uczestników akcji FONOBO Pitcher dołączyła kolejna zdolna artystka. Tym razem wybór wytwórni FONOBO Label trafił na osiemnastoletnią Agatę Radziszewską.

“Jestem Agatka i mam osiemnaście lat. Pierwsze teksty i melodie zaczęłam układać jeszcze w podstawówce. Chodziłam wtedy do szkoły muzycznej na perkusję. Przez długi czas moje piosenki były sekretem, ale w końcu zdecydowałam się nimi podzielić ze światem. Chodzi w nich przede wszystkim o emocje i teksty inspirowane zdarzeniami, które przytrafiają się mojej rodzinie, moim przyjaciołom, no i mnie. Staram się, żeby te słowa nie były oczywiste, tak by każdy mógł interpretować je po swojemu. Chcę, żeby w mojej twórczości, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.” – przedstawia się słuchaczom Agata Radziszewska.

Swój debiutancki singiel zaprezentuje światu już w piątek 21 sierpnia 2020 roku. Utwór nosi tytuł “Dotknąć nieba” i będzie dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych, na playlistach Pitcher oraz na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label.

Czym jest akcja FONOBO Pitcher?

FONOBO Pitcher to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z ciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera. Akcja trwa do odwołania.

Zgłoszenia można wysyłać na adres [email protected] wpisując w tytule „FONOBO Pitcher”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a.

Projektowi patronują Radio Afera, portal Rytmy.pl oraz Akademia Menedżerów Muzycznych i uptone.pl.

Sprawdzaj co słychać u Agaty:
Facebook
: https://www.facebook.com/AgataRadziszewska/
Instagram: https://www.instagram.com/agatka_radziszewska/

Dowiedz się więcej o akcji FONOBO Pitcher:
https://fonobo.pl/artysta/fonobo-pitcher

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here