Faustyna Maciejczuk w najnowszym singlu “Chwile”!

0

Wyjątkowa barwa głosu artystki napawa optymizmem w tych trudnych, zwłaszcza dla artystów, czasach… Dziś swoją premierę ma kolejny singiel Faustyny Maciejczuk – Chwile. Zapraszamy do słuchania i oglądania 🙂

Faustyna Maciejczuk po wzięciu udziału w projekcie FONOBO Pitcher nie zamierza wyhamować ani na chwilę i już wydaje kolejny singiel. Po znanych już słuchaczom kawałkach “W mojej głowie” [Prezentowaliśmy go TUTAJ] i “Czas” artystka wypuszcza swoje “Chwile”.

Utwór jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych: https://backl.ink/143160118

Faustyna Maciejczuk to urodzona artystka. Przeszła przez wszystkie etapy edukacji muzycznej, kształciła się w szkole muzycznej w klasie skrzypiec i po trzynastu latach nauki ukończyła z wyróżnieniem II stopień Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej. Uczestniczyła też w przedsięwzięciach Opery i Filharmonii Podlaskiej, występowała w takich musicalach jak “Korczak” i “Skrzypek na dachu” oraz w operze “Traviata”. Obecnie studiuje naukowe aspekty muzyki. Pragnie też dać słuchaczom więcej siebie proponując im autorskie piosenki.

Udział Faustyny w projekcie FONOBO Pitcher okazał się dużym sukcesem i zwrócił na śliczną artystkę uwagę wielu odbiorców spragnionych świeżej i bezpretensjonalnej muzyki. Młoda i energiczna dziewczyna poszła za ciosem i zaraz po singlu “W mojej głowie” wydała kolejny pt. “Czas”. Jej fani nawet nie zdążyli się zdrzemnąć, a już dostają kolejny numer Faustyny – “Chwile”.

Faustyna na FB: www.facebook.com/faustynaem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here