Zimowa promocja Roland, Serato i BPM Supreme

0

Trzy miesiące Serato Studio & BPM Supreme całkowicie za darmo? Nie ma problemu! Wystarczy, że kupicie jeden z kontrolerów Roland, a subskrypcja warta ponad 100 euro może być Wasza.

Współpracując z Serato Studio oraz BPM Supreme, firma Roland postanowiła zorganizować specjalną promocję. Dzięki trwającej trzy miesiące darmowej subskrypcji, DJ-e i producenci będą mieli okazję zapoznać się bliżej z szeroką funkcjonalnością platform, a także w pełni wykorzystać możliwości swoich kontrolerów Roland DJ.


Na czym polega promocja?

Wystarczy, że w okresie od 1 listopada 2019 r. do 31 stycznia 2020 r. kupicie Roland DJ-202, DJ-505 lub DJ-808 i zarejestrujecie swoje urządzenie na https://www.roland.com. Każdy zarejestrowany klient otrzyma BEZPŁATNĄ trzymiesięczną subskrypcję Serato Studio i BPM Supreme (oferta BPM nie dotyczy niestety wcześniej zarejestrowanych użytkowników).

Szczegółowe informacje na temat akcji promocyjnej znajdziecie na https://www.roland.com/pl/promos/dj-258/.


Serato Studio to nowe, potężne oprogramowanie przeznaczone przede wszystkim dla DJów chcących spróbować swoich sił w roli producenta muzycznego, z kolei BPM Supreme to cyfrowy katalog nagrań dla profesjonalnych DJ-ów, producentów i remikserów.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.roland.com/
Producent: https://serato.com/
Producent: https://www.bpmsupreme.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj