Nowy JOYO R-15 Preamp House w serii Revolution!

1

I mamy kolejną nowość w serii Revolution od JOYO Audio. Jest nim JOYO R-15 Preamp House! Producent opublikował właśnie jego pierwszą oficjalną prezentację video. Zapoznajcie się z nią koniecznie!

Póki co nie znamy konkretnej daty jego wejścia na rynek ale producent mówi, że to stanie się już wkrótce. Jego sugerowana cena to ok. 145 funtów brytyjskich.

JOYO R-15 Preamp House dostarcza 9 klasycznych przedwzmacniaczy gitarowych w jednym pedale: F 65 Twin Reverb, M JCM 900, V AC 30, MB LONESTAR, MB DUAL RECTIFIER, EVH 5150, ENG POWERBALL, OR TH 200, OR BE 100. Każdy wzmacniacz oferuje kanał czysty (CLEAN) i przesterowany (DISTORTION), między którymi przełączamy się wbudowanym footswitchem. Wbudowana symulacja kolumny gitarowej 4 x 12 wraz z trójpozycyjnym przełącznikiem ułatwi Wam pracę na scenie.

Cały frontowy panel sterowania jest bardzo czytelny i przejrzysty, więc obsługa tego preampu wygląda na bajecznie prostą.

Na panelu tylnym producent umieszcza gniazda: IN, OUT, SEND/RETURN dla zewnętrznych efektów, USB, gniazdo słuchawkowe oraz zasilania, a z boku mamy dodatkowo XLR OUTPUT JACK.

JOYO ponownie zaskakuje bardzo pozytywnie! Koniecznie obejrzyjcie poniższą prezentację video:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.joyoaudio.co.uk
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here