zimnv już niebawem w Poznaniu

0

Promując wydany w maju album”Ślady Czereśni”, grupa zimnv wyruszyła na jesienno – zimową mini trasę koncertową. Dziś zapraszamy Was na koncert, który odbędzie się pod koniec listopada w poznańskiej Scenie na Piętrze.

zimnv to ciekawe, świeże aranżacje i muzyka przyjemna w odbiorze, wyróżniająca się na wielu poziomach. Choć aktywnym zespołem są dopiero od roku, zgromadzili do tej pory sporą rzeszę entuzjastów swojej twórczości, którzy cenią ich za autentyczność. Są szczerzy w tym, co tworzą i konsekwentni w tym, co robią. Wciąż poszerzają swoje muzyczne horyzonty.

Koncert zimnv odbędzie się 29 listopada o godz. 20:00 w poznańskiej Scenie na Piętrze.

Bilety w cenach 20 zł oraz 25 zł (w dniu koncertu) dostępne online na Bilety24.pl i stacjonarnie w kasie Kino Muza w Poznaniu.


Marcin Godek (gitary i bas), Mat Tomasik (perkusja, bity) oraz Kuba Zimny grają wspólnie od stycznia 2018 roku. Ich muzyka jest wypadkową szerokich inspiracji wszystkich członków zespołu. W muzyce zimnv można poczuć świeży powiew energii z pogranicza alternatywy, popu i indie. Trójka muzyków tworzy taneczne gitarowe kompozycje skąpane w warstwie przestrzennych syntezatorów i energetycznych partii perkusyjnych. Za ciepłym, kojącym głosem wokalisty i pozornie prostymi tekstami można znaleźć liczne nawiązania do popkultury i podwójne dna.

Więcej o zespole na https://www.facebook.com/zimnv/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here