Universal Audio Apollo x4 przetestowany!

0

Całkiem niedawno na rynku zadebiutowały nowe interfejsy audio Apollo x4 i Apollo Twin X od Universal Audio. Jak to bywa ze sprzętem tej marki, nowy produkt, o ile od razu nie zostanie uznany za innowację, to przynajmniej usytuuje się w ścisłej czołówce w swojej klasie pod względem zaawansowania technologicznego.

Najnowszy model Apollo x4 trafił na warsztat testowy magazyny “Estrada i Studio”, a całą recenzję znajdziecie w grudniowym numerze (12/2019).

Jak możemy przeczytać w podsumowaniu:

“Interfejsem audio Apollo x4, przenosi naszą pracę na wyższy poziom. Przedwzmacniacze brzmią jeszcze lepiej, a jakość torów wyjściowych jest klasą samą w sobie (potrafią nawet wyprowadzać napięcia stałe). Obsługa interfejsu przebiega bardzo sprawnie.”

Interfejs wyposażony jest m.in. w cztery najwyższej klasy przedwzmacniacze z funkcją Unison, dwa wejścia instrumentalne o doskonałym brzmieniu, wejście oraz wyjście optyczne ADAT, trzy pary wyjść liniowych, dwa wyjścia słuchawkowe, 4-procesorowy akcelerator DSP pozwalający skorzystać z wtyczek UAD-2 w programie Console oraz jako VST, AU i AAX w programie DAW.
Z komputerem łączy się za pośrednictwem Thunderbolt 3.

W porównaniu do poprzednich wersji interfejsów Apollo x4 wprowadza też pewne ułatwienia, jak choćby opcję wyciszenia słuchawek bez potrzeby ustawiania poziomu minimalnego enkoderem. Ma również przydatne funkcje, np. Talk, mono oraz odwracanie biegunowości.

Kolejna dobra informacja, przynajmniej dla Nas jest taka, że nowy Apollo x4 jest również u nas na testach i niebawem będziemy mogli się podzielić z Wami także naszymi spostrzeżeniami 🙂


Warto także przypomnieć, że urządzenie objęte jest aktualnie promocją, w której producent oferuje pakiety wysokiej klasy wtyczek GRATIS!

Przeczytacie o niej na stronie dystrybutora TUTAJ: https://audiostacja.pl/promocja-wtyczki-gratis

Więcej szczegółów
Producent: https://www.uaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Zachęcamy także do naszej, obszernej publikacji na temat nowych interfejsów, który popełniliśmy pod koniec października kiedy to nowe urządzenia miały swoją premierę:

NOWOŚĆ: Apollo x4 oraz Apollo Twin X od Universal Audio!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj