Aktywny subwoofer QSC KS118 nominowany do nagrody „Najlepszy głośnik 2019”

0

Nowy, aktywny subwoofer QSC KS118 został nominowany do nagrody „Najlepszy głośnik 2019” w ramach 34 edycji Annual Music and Sound Dealer Awards.

Dobre informacje dotarły do amerykańskiego producenta sprzętu nagłośnieniowego firmy QSC, dotyczące nominacji ich najnowszego aktywnego subwoofera KS118 do nagrody „Najlepszy głośnik 2019” w ramach 34 edycji Annual Music & Sound Dealer Awards. Zdobywcy nagród zostaną zaprezentowani podczas styczniowych targów NAMM Show 2020 w Anaheim w Kalifornii.

Tym samy nowy aktywny subbas dołącza do szeregu innych produktów QSC, które w ostatnich latach zostały uhonorowane nominacjami i nagrodami Music and Sound Dealer, w tym aktywne głośniki QSC K.2 Series, kompaktowe głośniki z serii CP i mikser cyfrowy TouchMix-30 Pro.

„Nominacja QSC KS118 jest niezwykle satysfakcjonująca dla wszystkich osób w QSC, które pracowały nad wprowadzeniem tego niesamowitego subwoofera na rynek. Jesteśmy wdzięczni za uznanie przez dealerów za nasz wysiłek i ich uznanie dla nas za tę prestiżową nagrodę.”

– mówi Ray van Straten, starszy dyrektor ds. Marketingu w QSC

Przypomnijmy, że niskotonowy głośnik QSC KS118 został wyposażony w 18-calowy przetwornik bezpośredniego promieniowania z membraną o dużym wychyleniu, który jest zasilany przez wzmacniacz klasy D o mocy 3600 watów. Zapewnia wysoki poziom ciśnienia akustycznego oraz niesamowitą dynamikę w niskich częstotliwościach.

Więcej o nim pisaliśmy w poniższym artykule:

QSC KS118: nowy aktywny subwoofer już w Polsce!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.qsc.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here