NOWOŚĆ: Apollo x4 oraz Apollo Twin X od Universal Audio!

0

I wszystko stało się jasne! Oto nowe interfejsy audio na Thunderbolt 3: Apollo x4 oraz Apollo Twin X od Universal Audio. Zachowane w swojej klasycznej i eleganckiej obudowie oferują zupełnie nową jakość w swojej klasie, która może zawitać na waszym studyjnym biurku już niebawem!

Nie od dziś wiemy, że na renomę i jakość z jakiej znana jest firma Universal Audio pracowano od kilkudziesięciu lat. Najnowsze interfejsy audio, które są bardzo przemyślaną  i zaawansowaną propozycją, są na to kolejnym dowodem i wygląda na to, że przewyższają wszystko w swojej klasie dzięki zakresowi dynamiki D/A 127 dB oraz dołączonemu pakietowi wtyczek UAD z emulacjami analogowego sprzętu. 

Zatem najnowsze modele, które dołączają do elitarne serii ze znaczkiem “X” trafią niebawem na nasze studyjne biurka abyśmy mogli cieszyć się prawdziwym analogowym brzmieniem w nowoczesnym wydaniu.

Interfejs audio Apollo x4

Apollo x4 jest zupełnie nową pozycją w ofercie, będącą pewnego rodzaju łącznikiem pomiędzy najmniejszym Twinem, a rackowymi modelami. Jego zadanie i rola jest jednak dokładnie taka sama jak każdego interfejsu jaki wyciągniemy z oferty Universal Audio, czyli dać muzykom i producentom możliwość nagrywania i miksowania z najlepszą dostępną na rynku konwersją A/D i D/A. Na pokładzie znajdziemy cztery preampy obsługujące technologię Unison oraz przetwarzaniem w czasie rzeczywistym UAD QUAD Core. Wszystko to w interfejsie audio na Thunderbolt 3 dla komputerów Mac lub PC, czyli najszybszym aktualnie dostępnym łączu. 

Czym kusi nowy Apollo x4?

  • Nagrywaj i miksuj z elitarną konwersją A/D i D/A z największym zakresem dynamiki i najniższym poziomem szumów ze wszystkich interfejsów biurkowych.
  • Cztery przedwzmacniacze z obsługą Unison – nagrywaj większe projekty z prawie zerową latencją poprzez emulacje przedwzmacniaczy z Helios, Neve, API, Manley i innnych.
  • Wbudowane przetwarzanie UAD DUO lub QUAD Core umożliwia nagrywanie i miksowanie z wtyczkami UAD takimi jak dołączone kompresory Teletronix LA-2A i 1176, korektory Pultec oraz 610-B Tube Preamp & EQ.
  • Możliwość łączenia do 4 interfejsów Apollo i 6 urządzeń UAD-2 przez Thunderbolt w celu dodawania mocy DSP i kolejnych wejść/wyjść wraz z rozwojem studia.
  • Apollo x4 zawiera pakiet wtyczek UAD „Realtime Analog Classics Plus”. Pozostałe wtyczki UAD sprzedawane są osobno.

Poza czterema wejściami MIC/LINE, czterema wyjściami LINE OUT i wyjściem monitorowym, na tylnym panelu znajdziemy wspomniane wcześniej gniazdo Thunderbolt 3, IN/OUT OPTICAL, a także gniazdo zasialania i włącznik. Na penelu przednim dwa wejścia HI-Z oraz dwa wyjścia na odsłuch słuchawkowy.

Panel frontowy również bez niespodzianek, więc dotychczasowi posiadacze interfejsów Universal Audio doskonale się w nim odnajdą.

Więcej o Apollo x4https://www.uaudio.com/audio-interfaces/apollo-x4


Interfejs audio Apollo Twin X

Apollo Twin X to najnowsza odsłona jednego z najpopularniejszych desktopowych interfejsów audio wybieranych przez profesjonalistów. Mowa oczywiście o Apollo Twin MK2. Sytuacja jest tu analogiczna. W nasze ręce producent oddaje jedno z najlepszych narzędzi do pracy w studiu muzycznym z elitarną konwersją A/D i D/A, a różnice dotyczą ilości oferowanych wejść i wyjść. Na pokładzie modelu Apollo Twin X znajdziemy dwa najwyższej klasy preampy obsługujące technologię Unison oraz przetwarzaniem w czasie rzeczywistym UAD DUO lub QUAD Core. Wszystko to również w interfejsie audio opartym na łączu Thunderbolt 3 dla komputerów Mac lub PC.

A więc…

  • Nagrywaj i miksuj z elitarną konwersją A/D i D/A z największym zakresem dynamiki i najniższym poziomem szumów ze wszystkich interfejsów biurkowych.
  • Dwa przedwzmacniacze z obsługą Unison – nagrywaj z prawie zerową latencją przez emulacje przedwzmacniaczy z Helios, Neve, API, Manley i inne.
  • Wbudowane przetwarzanie UAD DUO lub QUAD Core umożliwia nagrywanie i miksowanie z wtyczkami UAD takimi jak dołączone kompresory Teletronix LA-2A i 1176, korektory Pultec oraz 610-B Tube Preamp & EQ.
  • Możliwość łączenia do 4 interfejsów Apollo i 6 urządzeń UAD-2 przez Thunderbolt w celu dodawania mocy DSP i kolejnych wejść/wyjść, wraz z rozwojem studia.
  • Apollo Twin X zawiera pakiet wtyczek UAD „Realtime Analog Classics”. Pozostałe wtyczki UAD sprzedawane są osobno.

Więcej o Apollo Twin X: https://www.uaudio.com/audio-interfaces/apollo-twin-x

Czekamy na informacje o dostępności, a także sugerowane ceny.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.uaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Zapraszamy także do pierwszych prezentacji nowych interfejsów jakie pojawiły się już w sieci:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj