Universal Audio Apollo X4 i LUNA Recording System laureatami TEC Awards 2021

1

Jeden z najnowszych interfejsów Universal Audio Apollo X4 oraz zaawansowany DAW – LUNA Recording System ze stajnie tego samego producenta, zostali laureatami tegorocznej, 36. edycji TEC Awards w swoich kategoriach. Ale to nie wszystko!

Konkurencja z roku na rok większa i stawka coraz bardziej wyrównana i choć sama nominacja jest już ogromnym wyróżnieniem to zwycięstwo z pewnością cieszy jeszcze bardziej 🙂 Universal Audio ma powodu do dumy i to nie tylko z tych dwóch wyżej wymienionych powodów.

Najnowszy na rynku, a jednocześnie pierwszy w ofercie producenta program DAW – LUNA Recording System, ma przed sobą długą drogę aby wyrobić sobie pewną i wysoką pozycje w branży produkcji muzycznej. Ma z kim walczyć ale pytanie czy musi i chce? Na ten moment z pewnością skupia się na dopieszczeniu użytkowników swoich interfejsów audio z rodziny Apollo, dla których oprogramowanie jest bezpłatne i tylko do nich dedykowane. Co pokaże przyszłość? Zobaczymy… Przy okazji zapraszamy Was do naszego testu programu LUNA – TUTAJ.


Główna nagroda dla interfejsu audio Universal Audio Apollo X4 (testowaliśmy je TUTAJ) to tak naprawdę wyróżnienie dla całej serii Apollo X, w skład której wchodzi już 6 modeli. Desktopopwy TwinX i X4 oraz rackowe X6, X8, X8p oraz X16.

Ale to nie koniec…!

Pamiętajmy, że Universal Audio to także, bądź przede wszystkim, światowej klasy wtyczki emulujące legendarne instrumenty czy kultowy sprzęt studyjny. Tak więc, żeby było mało to w gronie laureatów, w kategorii “programowe procesory sygnałowe – procesory dynamiki / korektory / inne narzędzia” znalazł się świetny plugin – Universal Audio Neve 1084 Preamp & EQ Plug-In, zaś wśród nominacji, w kategorii “instrumentów programowych” świetny Moog Minimoog LUNA Instrument.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.uaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj