TASCAM DR-22WL, kompaktowy rejestrator audio z łącznością Wi-Fi!

430

Firma Polsound, dystrybutor marki Tascam w Polsce, przygotowała nową prezentację znanego już dobrze na rynku kompaktowego rejestratora TASCAM DR-22WL. Jednak w nowym materiale video zwraca szczególną uwagę na funkcję Wi-Fi, która rozwiązuje wiele problemów… Sprawdźcie koniecznie!

TASCAM DR-22WL to bardzo kompaktowy i prosty w obsłudze rejestrator audio, który od 5 lat cieszy się sporą popularnością ze względu na swoje niewielkie gabaryty, a także dość atrakcyjną cenę (ok. 550 zł) w stosunku do możliwości jakie oferuje.

Nie będziemy się tu kolejny raz rozpisywać o wszystkich funkcjach i możliwościach bo w sieci znajdziecie wiele recenzji, głównie pochlebnych, a pełną specyfikację i szczegółowy opis w języku polskim znajdziecie na stronie: www.tascam.eu/pl/dr-22wl.

Jednak łączność Wi-Fi w tym małym ustrojstwie, to cecha na którą warto zwrócić uwagę i której mogą pozazdrościć zdecydowanie nowsze konstrukcje innych producentów. A szczerze mówiąc to chyba do tej pory żaden takiej możliwości nie oferuje bez ewentualnego użycia opcjonalnego adaptera! Ciekawe czemu… Nie raz zdarzało się nam biegać z jednego końca sali na drugi, żeby włączyć rejestrator, a potem jak tu sprawdzić czy poziom sygnału wejściowego jest odpowiedni itd.

Łączność Wi-Fi i dedykowana aplikacja DR Control dostępna zarówno na system iOS i Android nie tylko rozwiązuje ten problem ale oferuje szereg innych udogodnień, z którymi korzystanie z tego rejestratora to czysta przyjemność. Zapraszamy do oglądania!

Dystrybucja: https://polsound.pl