Obszerna prezentacja nowości gitarowych Ibanez!

0

Prezentacja o której piszemy w tytule, nagrana została przez sklep Andertons Music Co. Dowiecie się z niej, że w 2020 ujrzymy minimum 50 nowości Ibanez Guitars, które zostały zapowiedziane tuż przed końcem ubiegłego roku. Poznacie również kilka wybranych przez sklep modeli gitar elektrycznych.

Rok 2020 na pewno zapamiętany zostanie m.in. przez sporą dawkę nowości ze stajni Ibanez Guitars. Firma zapowiadała już wcześniej, że w ofercie pojawi się mnóstwo modeli gitar, basów, akustyków, efektów oraz wzmacniaczy.
Gitary, jako grupa flagowa producenta, zróżnicowane będą zarówno pod względem stylistyki muzycznej, ale i wykończeń oraz specyfikacji technicznych.

My oczywiście również zapowiadaliśmy te nowości w naszych publikacjach. Jako zajawkę potraktujcie chociażby te dwa (choć było ich znacznie więcej): NAMM 2020: Ibanez prezentuje nowości gitarowe na rok 2020 oraz NAMM 2020: Nowy elektro-akustyk Ibanez AEG50.
Zachęcamy jednak do zapoznania się ze wszystkimi artykułami związanymi z Ibanezem, które znajdziecie pod tagiem Ibanez: https://uptone.pl/tag/ibanez

Wracając jednak do powyższej prezentacji sklepu Andertons.
Rabea i Pete pokazali kilka bardzo ciekawych modeli Ibanez Guitars, wśród których znajdziecie m.in. Ibanez RG1121PB Premium w wykończeniu Poplar Burl, Ibanez RG1120PBZ Premium czy czarną piękność Ibanez FR800.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here