Softube Vocoder: Poznaj możliwości nowej wtyczki!

144

Softube przedstawia swoją wizję nowoczesnej wtyczki wokodera. Firma twierdzi, że Vocoder dostarcza klasyczne dźwięki, które ukształtowały muzykę popularną od lat 70., ale z nowoczesnym przepływem pracy i kilkoma interesującymi, kreatywnymi funkcjami. Jak to wygląda w praktyce?

Softube Vocoder dzieli sygnał od 4 do 20 pasm. Możesz w niej dostosować reakcję za pomocą elementów sterujących oznaczonych odpowiednio symbolami Emphasis, Spectral Tilt i Shape. Umieszczony nad nimi analizator wizualny ułatwia kontrolę tego, co się dzieje. Na froncie rzuca się także w oczy 6-głosowy syntezator polifoniczny. Pozwala on wybrać fale piłokształtne, prostokątne lub impulsowe (z PWM), a także szum. Do tego miniklawiatura, której można użyć do tworzenia akordów. Syntezator jest sterowany za pomocą MIDI.

Jeśli szukasz wysokiej jakości wtyczki vocodera, najnowsza propozycja marki Softube może być bardzo ciekawą propozycją. Przejrzysty interfejs, który wygląda na wystarczająco prosty, aby umożliwić szybki, kreatywny przepływ pracy, zapewniając jednocześnie wszystkie niezbędne opcje dostrajania niestandardowych dźwięków wokodera.

Zobaczmy jak działa w praktyce:

Aktualnie Softube Vocoder dostępny jest w promocyjnej cenie 79 USD. Ta oferta obowiązuje do 8 kwietnia 2022 r., po czym cena wzrośnie do 99 USD.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.softube.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl