BandLab SongStarter: Czy sztuczna inteligencja pomoże w tworzeniu piosenek?

0
BandLab-SongStarter

Potrzebujesz inspiracji w tworzeniu? BandLab twierdzi, że ma na to sposób. Najnowsze narzędzie Songstarter ma być wszechstronnym źródłem pomysłów, które pomogą rozpocząć proces pisania piosenek. Sprawdźcie sami czy możecie liczyć na sztuczną inteligencję.

Jak to działa? Istnieją dwa sposoby wykorzystania sztucznej inteligencji do generowania pomysłów. Rzucanie kostką aktywuje randomizer, który daje ci 3 wariacje przy użyciu tej samej palety dźwięków. Każdą z tych odmian można następnie dostosować za pomocą ikony słońca w lewym dolnym rogu. W ten sposób można zmienić nastrój aby dopasować się do konkretnej pory dnia, która ma 3 różne opcje, dzień, wieczór lub noc.

BandLab-SongStarter_uptone

Druga metoda wprowadzania umożliwia wstawianie do generatora tekstów lub tekstowych słów kluczowych. Przy maksymalnie 50 możliwych znakach lub emotikonach ta opcja zapewni znacznie bardziej spersonalizowane wyniki. Brzmi zawile ale nie zaszkodzi sprawdzić, tym bardziej że jest dostępny za darmo. Oczywiście w projekcie swoje palce maczał także Google 😉

Więcej szczegółów: https://www.bandlab.com/songstarter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj