Słuchawki Neumann NDH 20 zwycięzcą NAMM TEC Awards 2020!

0

Najważniejsze nagrody sprzętowe branży muzycznej – NAMM TEC Awards 2020 rozdane, a w kategorii “słuchawki” zwycięstwo przypadło modelowi Neumann NDH 20. Gratulujemy zwycięzcy, a także wszystkim nominowanym i przy tej okazji przypominamy Wam nasz test, który popełniliśmy kilka miesięcy temu! 🙂

W kategorii “słuchawek” podczas tegorocznej edycji NAMM TEC AWARDS, o której pisaliśmy przy okazji ogłoszenia nominacji i zwycięzców, pisaliśmy TUTAJ: https://uptone.pl/namm-tec-awards-2020, walczyło sześć modeli, z czego cztery to konstrukcje douszne:

a dwie to nauszne:

Naszym, skromnym zdaniem realna rozgrywka toczyła się właśnie między tymi ostatnimi dwoma modelami, a to ze względu na znacznie większą ich uniwersalność i zastosowanie w porównaniu do modeli dousznych (choć serię IE PRO od Sennheisera też znamy i cenimy). Tak się szczęśliwie dla nas złożyło że mieliśmy możliwość przetestować obu modeli i oba zrobiły na nas naprawdę dobre wrażenie.

W związku z powyższym, wszystkim nominowanym i zwycięzcy gratulujemy bo znalezienie się w tej szóstce już jest tak naprawdę ogromnym wyróżnieniem, a Was zapraszamy do naszych testów poniżej:

TEST: NEUMANN NDH 20, czyli profesjonalne słuchawki studyjne w praktyce.

[TEST] Słuchawki studyjne ADAM Audio SP-5!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here