NAMM 2020: Electro-Voice przedstawia aktywny monitor sceniczny PXM-12MP

0

Występy na żywo na małej scenie, niemal całkowicie zastawionej sprzętem nagłośnieniowym? Electro-Voice przychodzi z rozwiązaniem. Podczas zimowych targów NAMM Show 2020 producent przedstawił aktywny monitor stworzony z myślą o solowych artystach, zespołach czy też mobilnych DJach. Poznajcie Electro-Voice PXM-12MP.

Electro-Voice PXM-12MP to zoptymalizowany akustycznie, wysokowydajny dwukierunkowy aktywny monitor wyposażony w 12-calowy woofer  i 1,75-calowy tweeter. Głośnik jest dość lekki (13,5 kg) i idealnie wpasuje się do ograniczonej powierzchni podłogi.

Monitor zaprojektowano w taki sposób, by zapewniał artystom jak najlepszy odsłuch (55°), a dyspersja 90° × 90° daje swobodę poruszania się po scenie nie ograniczając się do niewielkiego obszaru. Ponadto wbudowany dwukanałowy wzmacniacz klasy D 700W (500W LF + 200W HF), opracowany we współpracy z EV Dynacord pozwala osiągnąć maksymalny SPL na poziomie 129 dB.

Odsłuchy wyposażono także w 3-kanałowy mikser z niezależną regulacją głośności, dwa wejścia mikrofonowo-liniowe typu combo [XLR/jack] i AUX. Pełną specyfikację urządzenia znajdziecie na stronie producenta.

Electro-Voice PXM-12MP do sprzedaży trafi w lutym 2020 r.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.electrovoice.com/
Dystrybutorhttps://audioplus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here