RODE Streamer X – profesjonalny interfejs audio i karta do przechowywania video!

1
RODE Streamer X

Firma RODE zaprezentowała nowy, rewolucyjny produkt o nazwie Streamer X. Łączy on w sobie profesjonalny interfejs audio i kartę do przechwytywania wideo w kompaktowej, łatwej w użyciu konsoli.

RODE Streamer X posiada studyjnej klasy wejścia audio dla urządzeń XLR i liniowych, słuchawek i mikrofonów bezprzewodowych RODE, z ultra-niskoszumowym, wysokowydajnym przedwzmacniaczem Revolution Preamp™ i potężnym przetwarzaniem dźwięku APHEX zapewniającym najwyższą jakość dźwięku. Oferuje również strumieniowanie 4K30 / 2K60 i do 2K120 / 4K60 pass-through zapewniając niesamowitą jakość wideo w wielu różnych zastosowaniach, od streamingu i gier, przez podcasting i tworzenie treści, po prezentacje biznesowe.

Dwa połączenia USB-C bezproblemowo dostosowują się do konfiguracji dwóch komputerów, a cztery konfigurowalne pady SMART umożliwiają wyzwalanie w locie efektów dźwiękowych lub głosowych i innych działań na komputerze. Jest również w pełni kompatybilny z rozwiązaniami programowymi RØDE, w tym UNIFY, RØDE Central i RØDE Connect, zapewniając rozszerzoną funkcjonalność i elastyczność.

rode-streamer-x

Streamer X reprezentuje nowy sposób livestreamingu z niesamowitym dźwiękiem i obrazem. Nigdy wcześniej przechwytywanie obrazu i dźwięku o jakości nadawczej nie było możliwe przy użyciu jednej konsoli. To prawdopodobnie jedno z najlepszych rozwiązań do strumieniowania typu „wszystko w jednym”.

RODE Streamer X

Główne cechy:

  • Profesjonalna karta do przechwytywania wideo, interfejs audio i powierzchnia sterująca zintegrowane w jednym kompaktowym, łatwym w użyciu urządzeniu
  • Przechwytywanie wideo 4K30 i przekazywanie 4K60 przez HDMI
  • Studyjnej klasy przedwzmacniacz Revolution Preamp™ z gniazdem combo Neutrik® dla mikrofonów XLR lub instrumentów na poziomie liniowym
  • Wejście TRRS 3,5 mm do podłączania zestawów słuchawkowych
  • Zintegrowany odbiornik bezprzewodowy do podłączania urządzeń bezprzewodowych RØDE Series IV (w tym Wireless GO II i Wireless ME)
  • Podwójne interfejsy USB-C do podłączenia do dwóch komputerów lub urządzeń mobilnych
  • Cztery pady SMART do wyzwalania dźwięków, efektów głosowych i innych działań na komputerze
  • Zgodność z pakietem oprogramowania RØDE, w tym UNIFY, RØDE Central i RØDE Connect
  • Zaprojektowane i wykonane w precyzyjnych zakładach produkcyjnych RØDE w Sydney, Australia.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rode.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

1 KOMENTARZ

  1. […] RODE Streamer X to ciekawe rozwiązanie nie tylko dla osób prowadzących audycje na żywo, ale także dla tych, którzy od razu chcą zacząć strumieniować. Urządzenie łączy w sobie interfejs audio i kartę do przechwytywania wideo. Krótko mówiąc zarówno sygnał audio jak i video obsługujemy za pomocą tej jednej, niezwykle kompaktowej konsoli! Urządzenie wyposażone jest w enkodery, przyciski do wyciszania audio i wideo oraz pady do wyzwalania dźwięków, efektów głosowych czy jingli. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj