Ortega Guitars Polska partnerem festiwalu “Cały Poznań Ukulele”

164

Ortega Guitars Polska została partnerem kolejnej edycji festiwalu “Cały Poznań Ukulele”. Tegoroczna odsłona odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2023 oczywiście w Poznaniu! Jeśli kochacie muzykę i ukulele to serdecznie zapraszamy! 🙂

Plan festiwalu jest niezwykle bogaty i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegółowy harmonogram znajdziecie TUTAJ. Nie zabraknie także stoiska firmy Ortega, gdzie będą na Was czekały gotowe do gry instrumenty.

Ortega-OpenMic-Caly-Poznan-Ukulele

Jak co roku podczas festiwalu będzie można spróbować swoich sił na małej scenie Open Mic wspieranej przez firmę Ortega Guitars. Osoby chętne proszone są o wysłanie zgłoszeń na adres kontakt@calypoznanukulele.pl. W tytule należy napisać OpenMic oraz dzień, np. „OpenMic sobota”, a w treści maila Imię, Nazwisko, numer telefonu oraz tytuł piosenki, którą chce się wykonać. Oczywiście podczas festiwalu też będą zbierane zgłoszenia.

Na scenie głównej będziecie mogli także podziwiać artystów używających na codzień instrumentów tej marki, a jedną z nich będzie piosenkarka i autorka tekstów CéAnne, która przesyła Wam poniższą wiadomość:

Więcej szczegółów:
https://ortegaguitars.com
https://calypoznanukulele.pl