RME Digiface AES w najnowszym teście Tomasza Wróblewskiego! [VIDEO]

264
RME Digiface AES

Na początku roku, firma RME zaprezentowała światu najnowszy interfejs audio z rodziny Digiface z rozszerzeniem AES. Jednak pod wieloma względami najnowszy członek tej rodziny wyłamuje się z przyjętego schematu nazewnictwa stosowanego przez producenta, a więcej szczegółów na jego temat przygotował Tomasz Wróblewski z kanału 0db.pl.

Najnowszy RME Digiface AES to profesjonalny, zasilany z magistrali 14-wejściowy i 16-wyjściowy interfejs USB 2.0 z 2 uniwersalnymi analogowymi kanałami wejściowymi mikrofonowymi/liniowymi i 4 analogowymi kanałami wyjściowymi (2 x XLR, jedno wyjście słuchawkowe TRS). Główne wejścia wykorzystują sprawdzone przedwzmacniacze z interfejsu Babyface Pro FS. 2 symetryczne wyjścia analogowe służą do podłączenia wzmacniaczy mocy, aktywnych monitorów lub do nagrań.

RME-Digiface-AES
Wyjście słuchawkowe umożliwia dodatkowe i niezależne monitorowanie w wysokiej jakości, zapewniając wystarczającą moc wyjściową i głośność na słuchawkach o wysokiej i niskiej impedancji. Kompleksowy zestaw cyfrowych wejść/wyjść, skupiony wokół wejścia i wyjścia AES/EBU na złączu XLR, obejmuje również koncentryczny SPDIF, optyczny SPDIF lub 8-kanałowy ADAT. Wszystkie wejścia/wyjścia mogą być używane jednocześnie, dzięki czemu zamieniają urządzenie w uniwersalny interfejs do wszystkiego!

Tyle z suchych faktów, czas zatem na praktykę!

RME Digiface AES jest już dostępny w sprzedaży, a jego sugerowana cena to 9.700 PLN

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rme-audio.de
Dystrybutor: https://audiostacja.pl