Nowe syntezatory Behringer DeepMind

0

Podczas Superbooth 2017 w Berlinie firma zaprezentowała kilka arcyciekawych syntezatorów. Nie da się ukryć, że producent ma się czym pochwalić. Przedstawiamy nowości spod znaku DeepMind.

Długo wyczekiwane premiery firmy Behringer w końcu ujrzały światło dzienne. Mowa oczywiście o trzech najnowszych profesjonalnych narzędziach pracy:

  • DeepMind 12 Desktop
  • DeepMind 6
  • Model D

DeepMind12 typu desktop jest modułową wersją syntezatora bez klawiatury. Wersja ta posiada specyfikację identyczną co wersja klawiszowa dając się równocześnie zamontować w standard rack, a także umożliwiając szeregowe łączenie kilku modułów w łańcuch – polychain, zwiększając tym samym ilość dostępnych głosów polifonii. Proponowana cena to 899 $.

DeepMind 6 to ta sama technologia co DM12, ale z trzema oktawami klawiatury w pełnym rozmiarze, z polifonią pomniejszoną do 6 głosów. Aby zmieścić wszystko w nieco mniejszej obudowie delikatnie zminiaturyzowano suwaki oraz skrócono klawiaturę. DeepMind 6 nie posiada również łączności Wi-Fi. Prawdopodobna cena to 699 $.

BEHRINGER Model D, to analogowy syntezator zaprojektowany tak, aby funkcjonować jako stand-alone ale i również Eurorack . Przewidywana cena to 399 $.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.music-group.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here