Najnowsze dzieło spod znaku Shure – Axient Digital

0

Gdy na niedawnych targach NAB Show 2017 zaprezentowano nowość od firmy Shure, stało się jasne, że jesteśmy świadkami wkraczania nowego standardu w segmencie profesjonalnych mikrofonów bezprzewodowych.

Jako nowy flagowy system bezprzewodowy firmy Shure, Axient Digital bazuje na niezwykłych osiągnięciach systemów bezprzewodowych UHF-R, ULX-D i Axient, tworząc zaawansowaną platformę w dziedzinie profesjonalnego sprzętu muzycznego. Axient Digital oferuje bardzo dobry przekaz radiowy, wyjątkową jakość dźwięku.
System Axient Digital składa się z odbiornika, kompatybilnego z dwiema seriami nadajników – AD i ADX. Nadajniki serii AD zapewniają wszystkie podstawowe funkcje systemu, w tym wyjątkową wydajność RF i absolutnie najwyższej klasy cyfrowy dźwięk. Nadajniki Axient Digital ADX wyposażone są w funkcję ShowLink, zapewniającą kontrolę wszystkich parametrów nadajnika w czasie rzeczywistym, łącznie z wykrywaniem i unikaniem zakłóceń. Seria ADX zawiera również pierwszy mikronadajnik z wbudowaną, samoregulującą się anteną. Jego miniaturowa, zaokrąglona obudowa pozwala na łatwe ukrycie i komfort pracy.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.shure.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here